Thuiswedstrijden

zaterdag 30 oktober, 2021

Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
11:30 1 Zaaldienst: Gemma, Lena en Her
12:00 2 Jongens U16-2 Flashing Heiloo M16 2
  • Darren Mac Intosh
  • Matthijs van der Tas
Ouders Valdes Ramirez en Elsinghorst
14:00 1 Jongens U18-1 MBCA A'veen M18 3
  • Susan Veerman
  • Matthijs Lans
Isis Tecle en 1 Heer uit Heren 5
14:00 2 Heren 4 (2e klasse B) Harlemlakers MSE 5
  • Jurjen van Gent
  • Rieks Dekker
Damir el Habri en 1 Heer uit Heren 5
14:00 3 Meisjes U12-1 Onze Gezellen X12 3
  • Flip Dreijerink
  • Joao Aguas Lopes
Ouders Robert en Kruydenhof
16:00 1 Jongens U16-1 BV Noordkop M16 2
  • Mara Verdaasdonk
  • Tom Amundsen
Ouders Adove en Barendse
16:00 2 Heren 5 (3e Klasse A) HBC MSE 2
  • Nienke van Rijn
  • Kiki Kamphorst
Mirza Mirzaoglu en Finn Rippen
16:00 3 Jongens U14-3 Hillegom '85 X14 1
  • Lena Queromes
  • Derron Vapor
Ouders Verkade en Mulder
18:00 1 Jongens U18-2 Racing Beverwijk M18 1
  • Robert Oerlemans
  • Nils Mollema
Jarod Adove + 1 Heer uit Heren 8
18:00 2 Dames 3 (2e klasse A) U.S. VSE 4
  • Esat Figengul
  • Nino Rakic
Rens Oei + 1 Heer uit Heren 8
18:00 3 Jongens U14-1 HBC X14 1
  • Kenza Ez-Zaitouni
  • Rico Habraken
Ouders Kik en Quax
18:30 4 Dames 1 (2e divisie) VBC Akrides VSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Heren uit Heren 1
20:00 1 Heren 7 (3e klasse C) The Challengers MSE 2
  • Marguerite Gallagher
  • Audrey Overgaauw
Anatoli Zima en Borre Bevers
20:00 2 Dames 2 (1e klasse A) Onze Gezellen VSE 1
  • Mathilde Breunis
  • Dubravko Janjac
Dami├źn Oord en Ozan Karacaer
20:00 3 Heren 8 (4e klasse A) BV Early Bird MSE 2
  • Leontien Schoenmaker
  • Daphne Smit
Branko Bencina en Cedric Helmer
20:30 4 Heren 1 (1e divisie) S.B.U. MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Dames uit Dames 1

zaterdag 06 november, 2021

Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
14:00 1 Jongens U14-3 Landslake Lions V14 1 Ouders Kok en Vermeire
14:00 2 Meisjes U18/U20-1 Harlemlakers V18 1 Abigail Bol en Hasse de Jong
14:00 3 Mix U12-1 Harlemlakers X12 3 Ouders Dannemark en Rakovic
16:00 1 Jongens U14-2 De Hoppers X14 1
  • Paul Beelen
  • Akua Baffoe
Ouders Bakker en Trujillo
16:00 2 Meisjes U16-1 VBC Akrides V16 1
  • Susan Veerman
Salih Sahin en Rens Oei
16:00 3 Mix U12-2 Landslake Lions X12 2
  • Jesse Koreman
  • Mare Benninghaus
Ouders De Jong en Koopman
18:00 1 Jongens U18-2 Alkmaar Guardians M18 1
  • Simon Velez
  • Boyke Groeneveld
Simone Koroma en 1x Heren 6
18:00 2 Jongens U18-1 Blue Stars M18 1
  • Martijn Alberts
  • Paul Timmer
Loanne de Freitas van Zanten en 1x heren 4
18:00 3 Jongens U16-1 MBCA A'veen M16 3
  • David Sekreve
  • Sofia Marzio
Ouders Sahin en Linnekamp
20:00 1 Heren 4 (2e klasse B) BC APOLLO Amsterdam MSE 5 Milo Werkhoven en Mirza Mirzaoglu
20:00 3 Heren 6 (3de klasse B) MBCA A'veen MSE 3 Cedric Helmer en Chris Borthwick

zaterdag 19 februari, 2022

Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
16:00 2 Dames 3 (2e klasse A) Flashing Heiloo VSE 1
  • Wie meldt zich aan
  • Wie meldt zich aan
verplaatste wedstrijd

zaterdag 05 maart, 2022

Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
18:00 2 Dames 1 (2e divisie) B.C.Waldric VSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
Verplaatste wedstrijd