Teams - Heren Veteranen (geen competitie)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Trainer:
Her Koelmans
Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren 2e Divisie A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1U.S. Mannen Senioren 13217341
2Lokomotief Mannen Senioren 22816283
3Blue Stars Mannen Senioren 12216126
4D.E.D. Mannen Senioren 11816151
5BV Amsterdam Mannen Senioren 2161576
6Solar systemen-Grasshoppers Mannen Senioren 2161630
7BS Leiden Mannen Senioren 31417-145
8Bouncers Basketball Mannen Senioren 11417-108
9HBV The Jumpers Mannen Senioren 11014-98
10Harlemlakers Mannen Senioren 2817-111
11CobraNova Mannen Senioren 2017-545

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/bvamsterdam.nl/httpdocs/wp-content/themes/bvamsterdam/template-parts/api-wedstrijdschema.php on line 39
Wedstrijdschema -
DatumTijdThuisUitHal

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/bvamsterdam.nl/httpdocs/wp-content/themes/bvamsterdam/template-parts/api-uitslagen.php on line 39
Wedstrijdschema -
DatumThuisUitHalUitslag