Teams - Heren 6 (4e klasse B)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse B
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1The Challengers Mannen Senioren 33220285
2Flashing Heiloo Mannen Senioren 33020257
3Alkm.Guardians Mannen Senioren 43020181
4Blue Stars Mannen Senioren 42820399
5MBCA Amstelveen Mannen Senioren 22820126
6BV Amsterdam Mannen Senioren 61820-39
7Onze Gezellen Mannen Senioren 41620-90
8K.T.C. Mannen Senioren 31620-226
9VBC Akrides Mannen Senioren 61020-247
10BV Aalsmeer Mannen Senioren 2820-306
11Windmills Mannen Senioren 4420-340
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse B
DatumTijdThuisUitHal
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse B
DatumThuisUitHalUitslag
15-09-2018Onze Gezellen MSE 4BV Amsterdam MSE 6Onze Gezellen Sporthal52 - 49
29-09-2018MBCA Amstelveen MSE 2BV Amsterdam MSE 6Goudsmithal56 - 47
13-10-2018BV Amsterdam MSE 6Alkm.Guardians MSE 4Van Hogendorphal69 - 50
10-11-2018BV Amsterdam MSE 6The Challengers MSE 3Van Hogendorphal46 - 78
22-11-2018BV Aalsmeer MSE 2BV Amsterdam MSE 6De Bloemhof50 - 55
23-11-2018VBC Akrides MSE 6BV Amsterdam MSE 6Sporthal IJmuiden-Oost44 - 49
01-12-2018BV Amsterdam MSE 6Blue Stars MSE 4Van Hogendorphal39 - 83
08-12-2018K.T.C. MSE 3BV Amsterdam MSE 6Tetterodehal47 - 56
15-12-2018BV Amsterdam MSE 6Flashing Heiloo MSE 3Van Hogendorphal66 - 72
12-01-2019BV Amsterdam MSE 6Onze Gezellen MSE 4Van Hogendorphal41 - 65
18-01-2019Windmills MSE 4BV Amsterdam MSE 6Sporthal Zaanstad-Zuid43 - 54
26-01-2019BV Amsterdam MSE 6MBCA Amstelveen MSE 2Van Hogendorphal47 - 55
02-02-2019BV Amsterdam MSE 6VBC Akrides MSE 6Van Hogendorphal87 - 72
09-02-2019Alkm.Guardians MSE 4BV Amsterdam MSE 6Hoornse Vaart72 - 44
16-03-2019The Challengers MSE 3BV Amsterdam MSE 6Fanny Blankers Koen Hal68 - 53
23-03-2019BV Amsterdam MSE 6BV Aalsmeer MSE 2Van Hogendorphal72 - 50
30-03-2019Blue Stars MSE 4BV Amsterdam MSE 6Bernardhal88 - 58
06-04-2019BV Amsterdam MSE 6K.T.C. MSE 3Van Hogendorphal73 - 36
13-04-2019Flashing Heiloo MSE 3BV Amsterdam MSE 6Het Vennewater76 - 74
15-04-2019BV Amsterdam MSE 6Windmills MSE 4Van Hogendorphal89 - 50