Teams - Heren 5 (4e klasse A)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Francesco Baccari
Trainer:
Francesco Baccari
Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1Alkm.Guardians Mannen Senioren 33620361
2BV Amsterdam Mannen Senioren 52820200
3D.E.D. Mannen Senioren 42820222
4Racing Beverwijk Mannen Senioren 32820119
5Onze Gezellen Mannen Senioren 52620103
6K.T.C. Mannen Senioren 22220150
7BV Hoofddorp Mannen Senioren 4202024
8The Sea Devils Mannen Senioren 21020-287
9SV Christofoor Mannen Senioren 1820-373
10VBC Akrides Mannen Senioren 5820-263
11BC Schrobbelaar Mannen Senioren 4620-256
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse A
DatumTijdThuisUitHal
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse A
DatumThuisUitHalUitslag
15-09-2018Racing Beverwijk MSE 3BV Amsterdam MSE 5De Walvis44 - 56
22-09-2018BV Amsterdam MSE 5VBC Akrides MSE 5Van Hogendorphal61 - 40
29-09-2018BV Amsterdam MSE 5Alkm.Guardians MSE 3Van Hogendorphal38 - 59
06-10-2018Onze Gezellen MSE 5BV Amsterdam MSE 5Onze Gezellen Sporthal56 - 49
03-11-2018BV Hoofddorp MSE 4BV Amsterdam MSE 5Sportcomplex Koning Willem-Alexander38 - 59
10-11-2018BV Amsterdam MSE 5D.E.D. MSE 4Van Hogendorphal65 - 44
24-11-2018The Sea Devils MSE 2BV Amsterdam MSE 5Bloemen De55 - 66
01-12-2018BV Amsterdam MSE 5K.T.C. MSE 2Van Hogendorphal45 - 56
08-12-2018BC Schrobbelaar MSE 4BV Amsterdam MSE 5Sportcentrum Universum46 - 48
15-12-2018BV Amsterdam MSE 5SV Christofoor MSE 1Van Hogendorphal32 - 24
12-01-2019BV Amsterdam MSE 5Racing Beverwijk MSE 3Van Hogendorphal50 - 64
18-01-2019VBC Akrides MSE 5BV Amsterdam MSE 5Sporthal IJmuiden-Oost43 - 54
26-01-2019Alkm.Guardians MSE 3BV Amsterdam MSE 5Hoornse Vaart48 - 38
02-03-2019BV Amsterdam MSE 5Onze Gezellen MSE 5Van Hogendorphal63 - 46
09-03-2019BV Amsterdam MSE 5BV Hoofddorp MSE 4Van Hogendorphal81 - 45
16-03-2019D.E.D. MSE 4BV Amsterdam MSE 5Apollohal57 - 49
23-03-2019BV Amsterdam MSE 5The Sea Devils MSE 2Van Hogendorphal84 - 32
30-03-2019K.T.C. MSE 2BV Amsterdam MSE 5Tetterodehal51 - 65
11-04-2019BV Amsterdam MSE 5BC Schrobbelaar MSE 4Van Hogendorphal80 - 58
20-04-2019SV Christofoor MSE 1BV Amsterdam MSE 5Sporthoeve46 - 69