Teams - Heren 4 (2de klasse A)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Daniel van Diepen
Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1VBC Akrides Mannen Senioren 33220272
2BC APOLLO Amsterdam Mannen Senioren 23020260
3BV Lisse Mannen Senioren 22820204
4U.S. Mannen Senioren 42820100
5BC Schrobbelaar Mannen Senioren 1262051
6BV Aalsmeer Mannen Senioren 12420160
7The Challengers Mannen Senioren 21420-170
8Flashing Heiloo Mannen Senioren 11420-74
9L.C. Players Mannen Senioren 11020-161
10Onze Gezellen Mannen Senioren 31020-283
11BV Amsterdam Mannen Senioren 4420-359
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse A
DatumTijdThuisUitHal
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse A
DatumThuisUitHalUitslag
27-09-2018BV Lisse MSE 2BV Amsterdam MSE 4De Waterkanten65 - 47
06-10-2018BV Amsterdam MSE 4BC APOLLO Amsterdam MSE 2Van Hogendorphal37 - 84
13-10-2018BC Triple Threat MSE 2BV Amsterdam MSE 4Spaarnehal0 - 20
27-10-2018BV Amsterdam MSE 4Flashing Heiloo MSE 1Van Hogendorphal56 - 58
03-11-2018BV Amsterdam MSE 4L.C. Players MSE 1Van Hogendorphal55 - 46
10-11-2018Onze Gezellen MSE 3BV Amsterdam MSE 4Onze Gezellen Sporthal69 - 45
22-11-2018BC Schrobbelaar MSE 1BV Amsterdam MSE 4Sportcentrum Universum77 - 50
23-11-2018VBC Akrides MSE 3BV Amsterdam MSE 4Sporthal IJmuiden-Oost80 - 46
01-12-2018BV Amsterdam MSE 4The Challengers MSE 2Van Hogendorphal60 - 55
15-12-2018BV Amsterdam MSE 4U.S. MSE 4Van Hogendorphal49 - 86
12-01-2019BV Amsterdam MSE 4BC Schrobbelaar MSE 1Van Hogendorphal61 - 66
19-01-2019Flashing Heiloo MSE 1BV Amsterdam MSE 4Het Vennewater73 - 50
26-01-2019BV Amsterdam MSE 4BV Lisse MSE 2Van Hogendorphal55 - 66
09-02-2019BV Amsterdam MSE 4BC Triple Threat MSE 2Van Hogendorphal67 - 79
28-02-2019BV Aalsmeer MSE 1BV Amsterdam MSE 4De Bloemhof89 - 49
02-03-2019L.C. Players MSE 1BV Amsterdam MSE 4Sporthal De Zien73 - 57
03-03-2019BC APOLLO Amsterdam MSE 2BV Amsterdam MSE 4Apollohal67 - 40
16-03-2019BV Amsterdam MSE 4Onze Gezellen MSE 3Van Hogendorphal64 - 73
23-03-2019BV Amsterdam MSE 4VBC Akrides MSE 3Van Hogendorphal54 - 67
30-03-2019The Challengers MSE 2BV Amsterdam MSE 4Fanny Blankers Koen Hal55 - 50
06-04-2019BV Amsterdam MSE 4BV Aalsmeer MSE 1Van Hogendorphal51 - 71
14-04-2019U.S. MSE 4BV Amsterdam MSE 4Amstelcampushal73 - 58