Teams - Heren 3 (1e klasse A)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1BV Lisse Mannen Senioren 14424528
2The Challengers Mannen Senioren 14224390
3VBC Akrides Mannen Senioren 23024164
4MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1282454
5D.E.D. Mannen Senioren 2282464
6Alkm.Guardians Mannen Senioren 1262446
7Onze Gezellen Mannen Senioren 2262449
8MSV/Zeemacht Mannen Senioren 22024-131
9U.S. Mannen Senioren 2202477
10Volendam Mannen Senioren 12024-142
11BV Amsterdam Mannen Senioren 31824-81
12Harlemlakers Mannen Senioren 31024-160
13BV Early Bird Mannen Senioren 1024-858
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
DatumTijdThuisUitHal
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
DatumThuisUitHalUitslag
14-09-2018VBC Akrides MSE 2BV Amsterdam MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost91 - 60
23-09-2018BV Amsterdam MSE 3Onze Gezellen MSE 2Van Hogendorphal65 - 72
29-09-2018MSV/Zeemacht MSE 2BV Amsterdam MSE 3de Brug56 - 79
13-10-2018BV Amsterdam MSE 3D.E.D. MSE 2Van Hogendorphal57 - 68
21-10-2018Harlemlakers MSE 3BV Amsterdam MSE 3Calandhal Hal 268 - 66
10-11-2018BV Amsterdam MSE 3BV Early Bird MSE 1Van Hogendorphal100 - 49
25-11-2018U.S. MSE 2BV Amsterdam MSE 3Amstelcampushal73 - 60
01-12-2018BV Amsterdam MSE 3MBCA Amstelveen MSE 1Van Hogendorphal83 - 64
08-12-2018The Challengers MSE 1BV Amsterdam MSE 3Fanny Blankers Koen Hal65 - 81
17-12-2018BV Amsterdam MSE 3Volendam MSE 1Van Hogendorphal81 - 86
12-01-2019Onze Gezellen MSE 2BV Amsterdam MSE 3Onze Gezellen Sporthal67 - 58
19-01-2019BV Amsterdam MSE 3MSV/Zeemacht MSE 2Van Hogendorphal85 - 86
24-01-2019BV Lisse MSE 1BV Amsterdam MSE 3De Waterkanten93 - 58
02-02-2019D.E.D. MSE 2BV Amsterdam MSE 3Apollohal63 - 79
14-02-2019Volendam MSE 1BV Amsterdam MSE 3De Seinpaal80 - 49
16-02-2019BV Amsterdam MSE 3VBC Akrides MSE 2Van Hogendorphal60 - 80
02-03-2019BV Amsterdam MSE 3Alkm.Guardians MSE 1Van Hogendorphal74 - 73
11-03-2019BV Amsterdam MSE 3Harlemlakers MSE 3Van Hogendorphal83 - 76
16-03-2019BV Early Bird MSE 1BV Amsterdam MSE 3Karekiet61 - 71
23-03-2019BV Amsterdam MSE 3U.S. MSE 2Van Hogendorphal80 - 70
28-03-2019MBCA Amstelveen MSE 1BV Amsterdam MSE 3Goudsmithal74 - 65
06-04-2019BV Amsterdam MSE 3The Challengers MSE 1Van Hogendorphal59 - 79
13-04-2019Alkm.Guardians MSE 1BV Amsterdam MSE 3Hoornse Vaart75 - 66
15-04-2019BV Amsterdam MSE 3BV Lisse MSE 1Van Hogendorphal67 - 98