Teams - Heren 3 (1e klasse A)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1The Challengers Mannen Senioren 11810217
2BV Lisse Mannen Senioren 11810187
3VBC Akrides Mannen Senioren 21811157
4MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1141130
5Alkm.Guardians Mannen Senioren 1121141
6Onze Gezellen Mannen Senioren 2121183
7U.S. Mannen Senioren 2121274
8D.E.D. Mannen Senioren 2101014
9BV Amsterdam Mannen Senioren 38945
10Volendam Mannen Senioren 1610-147
11Harlemlakers Mannen Senioren 3611-68
12MSV/Zeemacht Mannen Senioren 2411-170
13BV Early Bird Mannen Senioren 1011-463
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
DatumTijdThuisUitHal
15-12-201818:00BV Amsterdam MSE 3Alkm.Guardians MSE 1Van Hogendorphal
17-12-201820:30BV Amsterdam MSE 3Volendam MSE 1Van Hogendorphal
05-01-201914:00BV Amsterdam MSE 3VBC Akrides MSE 2Van Hogendorphal
12-01-201920:00Onze Gezellen MSE 2BV Amsterdam MSE 3Onze Gezellen Sporthal
19-01-201914:00BV Amsterdam MSE 3MSV/Zeemacht MSE 2Van Hogendorphal
24-01-201921:00BV Lisse MSE 1BV Amsterdam MSE 3De Waterkanten
02-02-201919:00D.E.D. MSE 2BV Amsterdam MSE 3Apollohal
09-02-201920:00BV Amsterdam MSE 3Harlemlakers MSE 3Van Hogendorphal
14-02-201920:30Volendam MSE 1BV Amsterdam MSE 3De Seinpaal
16-03-201919:00BV Early Bird MSE 1BV Amsterdam MSE 3Karekiet
23-03-201917:45BV Amsterdam MSE 3U.S. MSE 2Van Hogendorphal
28-03-201920:45MBCA Amstelveen MSE 1BV Amsterdam MSE 3Goudsmithal
06-04-201916:00BV Amsterdam MSE 3The Challengers MSE 1Van Hogendorphal
13-04-201917:00Alkm.Guardians MSE 1BV Amsterdam MSE 3Hoornse Vaart
15-04-201921:00BV Amsterdam MSE 3BV Lisse MSE 1Van Hogendorphal
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
DatumThuisUitHalUitslag
14-09-2018VBC Akrides MSE 2BV Amsterdam MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost91 - 60
23-09-2018BV Amsterdam MSE 3Onze Gezellen MSE 2Van Hogendorphal65 - 72
29-09-2018MSV/Zeemacht MSE 2BV Amsterdam MSE 3de Brug56 - 79
13-10-2018BV Amsterdam MSE 3D.E.D. MSE 2Van Hogendorphal57 - 68
21-10-2018Harlemlakers MSE 3BV Amsterdam MSE 3Calandhal Hal 268 - 66
10-11-2018BV Amsterdam MSE 3BV Early Bird MSE 1Van Hogendorphal100 - 49
25-11-2018U.S. MSE 2BV Amsterdam MSE 3Amstelcampushal73 - 60
01-12-2018BV Amsterdam MSE 3MBCA Amstelveen MSE 1Van Hogendorphal83 - 64
08-12-2018The Challengers MSE 1BV Amsterdam MSE 3Fanny Blankers Koen Hal65 - 81