Teams - Heren 3 (1e klasse A)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1The Challengers Mannen Senioren 13218291
2BV Lisse Mannen Senioren 13016350
3VBC Akrides Mannen Senioren 22618205
4MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1221865
5Alkm.Guardians Mannen Senioren 1201736
6Onze Gezellen Mannen Senioren 2201887
7D.E.D. Mannen Senioren 2201834
8U.S. Mannen Senioren 21819110
9MSV/Zeemacht Mannen Senioren 21418-109
10Volendam Mannen Senioren 11219-196
11BV Amsterdam Mannen Senioren 31016-40
12Harlemlakers Mannen Senioren 3818-130
13BV Early Bird Mannen Senioren 1019-703
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
DatumTijdThuisUitHal
02-03-201918:00BV Amsterdam MSE 3Alkm.Guardians MSE 1Van Hogendorphal
11-03-201921:00BV Amsterdam MSE 3Harlemlakers MSE 3Van Hogendorphal
16-03-201919:00BV Early Bird MSE 1BV Amsterdam MSE 3Karekiet
23-03-201917:45BV Amsterdam MSE 3U.S. MSE 2Van Hogendorphal
28-03-201920:45MBCA Amstelveen MSE 1BV Amsterdam MSE 3Goudsmithal
06-04-201916:00BV Amsterdam MSE 3The Challengers MSE 1Van Hogendorphal
13-04-201917:00Alkm.Guardians MSE 1BV Amsterdam MSE 3Hoornse Vaart
15-04-201921:00BV Amsterdam MSE 3BV Lisse MSE 1Van Hogendorphal
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
DatumThuisUitHalUitslag
14-09-2018VBC Akrides MSE 2BV Amsterdam MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost91 - 60
23-09-2018BV Amsterdam MSE 3Onze Gezellen MSE 2Van Hogendorphal65 - 72
29-09-2018MSV/Zeemacht MSE 2BV Amsterdam MSE 3de Brug56 - 79
13-10-2018BV Amsterdam MSE 3D.E.D. MSE 2Van Hogendorphal57 - 68
21-10-2018Harlemlakers MSE 3BV Amsterdam MSE 3Calandhal Hal 268 - 66
10-11-2018BV Amsterdam MSE 3BV Early Bird MSE 1Van Hogendorphal100 - 49
25-11-2018U.S. MSE 2BV Amsterdam MSE 3Amstelcampushal73 - 60
01-12-2018BV Amsterdam MSE 3MBCA Amstelveen MSE 1Van Hogendorphal83 - 64
08-12-2018The Challengers MSE 1BV Amsterdam MSE 3Fanny Blankers Koen Hal65 - 81
17-12-2018BV Amsterdam MSE 3Volendam MSE 1Van Hogendorphal81 - 86
12-01-2019Onze Gezellen MSE 2BV Amsterdam MSE 3Onze Gezellen Sporthal67 - 58
19-01-2019BV Amsterdam MSE 3MSV/Zeemacht MSE 2Van Hogendorphal85 - 86
24-01-2019BV Lisse MSE 1BV Amsterdam MSE 3De Waterkanten93 - 58
02-02-2019D.E.D. MSE 2BV Amsterdam MSE 3Apollohal63 - 79
14-02-2019Volendam MSE 1BV Amsterdam MSE 3De Seinpaal80 - 49
16-02-2019BV Amsterdam MSE 3VBC Akrides MSE 2Van Hogendorphal60 - 80