Teams - Heren 2 (2e divisie)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Anoldo Spinola
Trainer:
Anoldo Spinola
Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren 2e Divisie A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1U.S. Mannen Senioren 13016324
2Lokomotief Mannen Senioren 22816295
3BV Amsterdam Mannen Senioren 22015186
4D.E.D. Mannen Senioren 12016200
5Blue Stars Mannen Senioren 1181491
6BS Leiden Mannen Senioren 31616-96
7Bouncers Basketball Mannen Senioren 11416-133
8HBV The Jumpers Mannen Senioren 11213-53
9Solar systemen-Grasshoppers Mannen Senioren 21215-9
10Harlemlakers Mannen Senioren 2816-68
11Helmink Heroes Zwijndrecht Mannen Senioren 1413-245
12CobraNova Mannen Senioren 2016-492
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren 2e Divisie A
DatumTijdThuisUitHal
09-03-201919:45BV Amsterdam MSE 2U.S. MSE 1Van Hogendorphal
16-03-201920:00D.E.D. MSE 1BV Amsterdam MSE 2Apollohal
23-03-201919:45BV Amsterdam MSE 2Lokomotief MSE 2Van Hogendorphal
30-03-201919:45Bouncers Basketball MSE 1BV Amsterdam MSE 2De Mammoet
06-04-201918:00BV Amsterdam MSE 2Blue Stars MSE 1Van Hogendorphal
12-04-201920:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 2BV Amsterdam MSE 2Cleyn Duin
30-06-201908:30HBV The Jumpers MSE 1BV Amsterdam MSE 2't Zandje
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren 2e Divisie A
DatumThuisUitHalUitslag
16-09-2018CobraNova MSE 2BV Amsterdam MSE 2Forum Kwadraat59 - 76
22-09-2018BV Amsterdam MSE 2BS Leiden MSE 3Van Hogendorphal68 - 72
29-09-2018Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1BV Amsterdam MSE 2De Sophiahal49 - 77
06-10-2018BV Amsterdam MSE 2HBV The Jumpers MSE 1Van Hogendorphal96 - 76
13-10-2018Harlemlakers MSE 2BV Amsterdam MSE 2Calandhal Hal 175 - 88
04-11-2018U.S. MSE 1BV Amsterdam MSE 2Amstelcampushal86 - 58
10-11-2018BV Amsterdam MSE 2D.E.D. MSE 1Van Hogendorphal80 - 78
24-11-2018Lokomotief MSE 2BV Amsterdam MSE 2Van Zweedenhal81 - 88
01-12-2018BV Amsterdam MSE 2Bouncers Basketball MSE 1Van Hogendorphal94 - 64
15-12-2018BV Amsterdam MSE 2Solar systemen-Grasshoppers MSE 2Van Hogendorphal86 - 78
12-01-2019BV Amsterdam MSE 2CobraNova MSE 2Van Hogendorphal103 - 55
17-01-2019Blue Stars MSE 1BV Amsterdam MSE 2Bernardhal69 - 58
20-01-2019BS Leiden MSE 3BV Amsterdam MSE 2Sportzaal Houtkwartier68 - 65
26-01-2019BV Amsterdam MSE 2Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1Van Hogendorphal105 - 37
09-02-2019BV Amsterdam MSE 2Harlemlakers MSE 2Van Hogendorphal79 - 88