Teams - Dames Recreatie (geen competitie)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1BV Hoofddorp Vrouwen Senioren 23217484
2Alkm.Guardians Vrouwen Senioren 13017168
3Blue Stars Vrouwen Senioren 12217124
4The Challengers Vrouwen Senioren 1221728
5U.S. Vrouwen Senioren 31217-78
6BC APOLLO Amsterdam Vrouwen Senioren 2817-195
7BV Amsterdam Vrouwen Senioren 2617-300
8BC Schrobbelaar Vrouwen Senioren 1417-231

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/bvamsterdam.nl/httpdocs/wp-content/themes/bvamsterdam/template-parts/api-wedstrijdschema.php on line 39
Wedstrijdschema -
DatumTijdThuisUitHal

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/bvamsterdam.nl/httpdocs/wp-content/themes/bvamsterdam/template-parts/api-uitslagen.php on line 39
Wedstrijdschema -
DatumThuisUitHalUitslag