Teams - Dames Recreatie (geen competitie)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1BV Hoofddorp Vrouwen Senioren 24021588
2Alkm.Guardians Vrouwen Senioren 13621201
3The Challengers Vrouwen Senioren 1262113
4Blue Stars Vrouwen Senioren 12621121
5U.S. Vrouwen Senioren 31621-115
6BC Schrobbelaar Vrouwen Senioren 1821-238
7BC APOLLO Amsterdam Vrouwen Senioren 2821-257
8BV Amsterdam Vrouwen Senioren 2821-313

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/bvamsterdam.nl/httpdocs/wp-content/themes/bvamsterdam/template-parts/api-wedstrijdschema.php on line 39
Wedstrijdschema -
DatumTijdThuisUitHal

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/bvamsterdam.nl/httpdocs/wp-content/themes/bvamsterdam/template-parts/api-uitslagen.php on line 39
Wedstrijdschema -
DatumThuisUitHalUitslag