Teams - Dames Recreatie (geen competitie)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1BV Hoofddorp Vrouwen Senioren 22010313
2Alkm.Guardians Vrouwen Senioren 12011141
3The Challengers Vrouwen Senioren 1161148
4Blue Stars Vrouwen Senioren 1121069
5BV Amsterdam Vrouwen Senioren 2611-221
6U.S. Vrouwen Senioren 3611-52
7BC APOLLO Amsterdam Vrouwen Senioren 2411-154
8BC Schrobbelaar Vrouwen Senioren 1211-144

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/bvamsterdam.nl/httpdocs/wp-content/themes/bvamsterdam/template-parts/api-wedstrijdschema.php on line 39
Wedstrijdschema -
DatumTijdThuisUitHal

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/bvamsterdam.nl/httpdocs/wp-content/themes/bvamsterdam/template-parts/api-uitslagen.php on line 39
Wedstrijdschema -
DatumThuisUitHalUitslag