Teams - Dames 4 (3e klasse A)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Wahid Sedney
Trainer:
Wahid Sedney
Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1Alkm.Guardians Vrouwen Senioren 22011131
2BC APOLLO Amsterdam Vrouwen Senioren 31610129
3BV Amsterdam Vrouwen Senioren 4147153
4K.T.C. Vrouwen Senioren 1141070
5Harlemlakers Vrouwen Senioren 1121142
6Onze Gezellen Vrouwen Senioren 3101044
7The Lions Vrouwen Senioren 1101040
8U.S. Vrouwen Senioren 5101148
9DIOS Vrouwen Senioren 1811-29
10BV Aalsmeer Vrouwen Senioren 1611-159
11Harlemlakers Vrouwen Senioren 2411-73
12Wiringherlant Vrouwen Senioren 1011-396
Wedstrijdschema - Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
DatumTijdThuisUitHal
19-01-201914:00Harlemlakers VSE 2BV Amsterdam VSE 4Calandhal Hal 1
26-01-201918:00BV Amsterdam VSE 4DIOS VSE 1Van Hogendorphal
02-02-201915:30Onze Gezellen VSE 3BV Amsterdam VSE 4Onze Gezellen Sporthal
09-02-201920:00BV Amsterdam VSE 4BC APOLLO Amsterdam VSE 3Van Hogendorphal
16-02-201914:00BV Amsterdam VSE 4The Lions VSE 1Van Hogendorphal
02-03-201919:00Wiringherlant VSE 1BV Amsterdam VSE 4Zuiderzeehal
03-03-201914:15DIOS VSE 1BV Amsterdam VSE 4De Estafette
09-03-201917:15The Lions VSE 1BV Amsterdam VSE 4Korver Sporthal "Duintjesveld"
16-03-201917:45BV Amsterdam VSE 4Alkm.Guardians VSE 2Van Hogendorphal
18-03-201920:30K.T.C. VSE 1BV Amsterdam VSE 4Tetterodehal
30-03-201916:00BV Amsterdam VSE 4Harlemlakers VSE 1Van Hogendorphal
06-04-201914:00BV Amsterdam VSE 4U.S. VSE 5Van Hogendorphal
14-04-201913:45BV Aalsmeer VSE 1BV Amsterdam VSE 4Proosdijhal
15-04-201920:45BV Amsterdam VSE 4Onze Gezellen VSE 3Van Hogendorphal
18-04-201920:00BV Amsterdam VSE 4Harlemlakers VSE 2Van Hogendorphal
Wedstrijdschema - Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
DatumThuisUitHalUitslag
13-10-2018BC APOLLO Amsterdam VSE 3BV Amsterdam VSE 4Apollohal29 - 35
10-11-2018Alkm.Guardians VSE 2BV Amsterdam VSE 4Hoornse Vaart30 - 41
24-11-2018BV Amsterdam VSE 4Wiringherlant VSE 1Van Hogendorphal80 - 50
01-12-2018Harlemlakers VSE 1BV Amsterdam VSE 4Calandhal Hal 136 - 59
09-12-2018U.S. VSE 5BV Amsterdam VSE 4Amstelcampushal40 - 52
15-12-2018BV Amsterdam VSE 4BV Aalsmeer VSE 1Van Hogendorphal82 - 34
12-01-2019BV Amsterdam VSE 4K.T.C. VSE 1Van Hogendorphal67 - 44