Teams - Dames 4 (3e klasse A)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Wahid Sedney
Trainer:
Wahid Sedney
Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1BV Amsterdam Vrouwen Senioren 44422516
2Alkm.Guardians Vrouwen Senioren 24022390
3BC APOLLO Amsterdam Vrouwen Senioren 32822181
4K.T.C. Vrouwen Senioren 12622103
5Onze Gezellen Vrouwen Senioren 32222130
6U.S. Vrouwen Senioren 5222274
7The Lions Vrouwen Senioren 122224
8Harlemlakers Vrouwen Senioren 1202297
9Harlemlakers Vrouwen Senioren 21622-73
10BV Aalsmeer Vrouwen Senioren 11222-348
11DIOS Vrouwen Senioren 11022-199
12Wiringherlant Vrouwen Senioren 1222-875
Wedstrijdschema - Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
DatumTijdThuisUitHal
Wedstrijdschema - Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
DatumThuisUitHalUitslag
13-10-2018BC APOLLO Amsterdam VSE 3BV Amsterdam VSE 4Apollohal29 - 35
10-11-2018Alkm.Guardians VSE 2BV Amsterdam VSE 4Hoornse Vaart30 - 41
24-11-2018BV Amsterdam VSE 4Wiringherlant VSE 1Van Hogendorphal80 - 50
01-12-2018Harlemlakers VSE 1BV Amsterdam VSE 4Calandhal Hal 136 - 59
09-12-2018U.S. VSE 5BV Amsterdam VSE 4Amstelcampushal40 - 52
15-12-2018BV Amsterdam VSE 4BV Aalsmeer VSE 1Van Hogendorphal82 - 34
12-01-2019BV Amsterdam VSE 4K.T.C. VSE 1Van Hogendorphal67 - 44
19-01-2019Harlemlakers VSE 2BV Amsterdam VSE 4Calandhal Hal 126 - 55
26-01-2019BV Amsterdam VSE 4DIOS VSE 1Van Hogendorphal51 - 34
02-02-2019Onze Gezellen VSE 3BV Amsterdam VSE 4Onze Gezellen Sporthal36 - 40
16-02-2019BV Amsterdam VSE 4The Lions VSE 1Van Hogendorphal64 - 46
02-03-2019Wiringherlant VSE 1BV Amsterdam VSE 4Zuiderzeehal18 - 88
03-03-2019DIOS VSE 1BV Amsterdam VSE 4De Estafette23 - 60
09-03-2019The Lions VSE 1BV Amsterdam VSE 4Korver Sporthal "Duintjesveld"33 - 38
16-03-2019BV Amsterdam VSE 4Alkm.Guardians VSE 2Van Hogendorphal53 - 45
18-03-2019K.T.C. VSE 1BV Amsterdam VSE 4Tetterodehal0 - 20
30-03-2019BV Amsterdam VSE 4Harlemlakers VSE 1Van Hogendorphal72 - 52
01-04-2019BV Amsterdam VSE 4BC APOLLO Amsterdam VSE 3Van Hogendorphal49 - 32
06-04-2019BV Amsterdam VSE 4U.S. VSE 5Van Hogendorphal64 - 35
14-04-2019BV Aalsmeer VSE 1BV Amsterdam VSE 4Proosdijhal26 - 78
15-04-2019BV Amsterdam VSE 4Onze Gezellen VSE 3Van Hogendorphal20 - 0
18-04-2019BV Amsterdam VSE 4Harlemlakers VSE 2Van Hogendorphal49 - 32