Teams - Dames 3 (2e klasse B)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Dennis Wedman
Coach:
Rick Ruhland
Trainer:
Dennis Wedman
Trainer:
Rick Ruhland
Vrouwen Senioren Afdeling - 2e Klasse B
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1JBC/Noorderhaven Vrouwen Senioren 12617224
2De Hoppers Vrouwen Senioren 12218105
3The Sea Devils Vrouwen Senioren 2201762
4BV Amsterdam Vrouwen Senioren 31816-14
5VBC Akrides Vrouwen Senioren 21817-5
6Onze Gezellen Vrouwen Senioren 2181719
7D.E.D. Vrouwen Senioren 11417-92
8Windmills Vrouwen Senioren 1017-299
Wedstrijdschema - Vrouwen Senioren Afdeling - 2e Klasse B
DatumTijdThuisUitHal
23-03-201917:45BV Amsterdam VSE 3D.E.D. VSE 1Van Hogendorphal
27-03-201920:00Windmills VSE 1BV Amsterdam VSE 3Sporthal Zaanstad-Zuid
31-03-201916:00Windmills VSE 1BV Amsterdam VSE 3Sporthal Zaanstad-Zuid
06-04-201916:00BV Amsterdam VSE 3The Sea Devils VSE 2Van Hogendorphal
13-04-201918:30De Hoppers VSE 1BV Amsterdam VSE 3Vredehof
Wedstrijdschema - Vrouwen Senioren Afdeling - 2e Klasse B
DatumThuisUitHalUitslag
16-09-2018JBC/Noorderhaven VSE 1BV Amsterdam VSE 3Sporthal 'Sport aan Zee'32 - 36
29-09-2018The Sea Devils VSE 2BV Amsterdam VSE 3Bloemen De41 - 35
06-10-2018BV Amsterdam VSE 3JBC/Noorderhaven VSE 1Van Hogendorphal32 - 30
12-10-2018VBC Akrides VSE 2BV Amsterdam VSE 3Sporthal IJmuiden-Oost34 - 24
03-11-2018BV Amsterdam VSE 3Onze Gezellen VSE 2Van Hogendorphal48 - 45
10-11-2018BV Amsterdam VSE 3De Hoppers VSE 1Van Hogendorphal55 - 45
24-11-2018D.E.D. VSE 1BV Amsterdam VSE 3Apollohal48 - 53
01-12-2018Onze Gezellen VSE 2BV Amsterdam VSE 3Onze Gezellen Sporthal31 - 38
08-12-2018BV Amsterdam VSE 3D.E.D. VSE 1Van Hogendorphal36 - 47
15-12-2018BV Amsterdam VSE 3VBC Akrides VSE 2Van Hogendorphal29 - 50
12-01-2019BV Amsterdam VSE 3Windmills VSE 1Van Hogendorphal59 - 26
26-01-2019BV Amsterdam VSE 3The Sea Devils VSE 2Van Hogendorphal36 - 57
03-02-2019JBC/Noorderhaven VSE 1BV Amsterdam VSE 3Sporthal 'Sport aan Zee'63 - 29
09-02-2019BV Amsterdam VSE 3VBC Akrides VSE 2Van Hogendorphal50 - 40
09-03-2019Onze Gezellen VSE 2BV Amsterdam VSE 3Onze Gezellen Sporthal45 - 39
16-03-2019BV Amsterdam VSE 3De Hoppers VSE 1Van Hogendorphal56 - 35
23-03-2019BV Amsterdam VSE 3D.E.D. VSE 1Van Hogendorphal0 - 0