Teams - Dames 1 (2e divisie)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Peter Slokker
Coach:
Susan Veerman
Trainer:
Peter Slokker
Vrouwen Senioren Landelijk - Vrouwen Senioren 2e Divisie A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1LUSV Basketbal Vrouwen Senioren 13821320
2U.S. Vrouwen Senioren 23021267
3BS Leiden Vrouwen Senioren 12621146
4Onze Gezellen Vrouwen Senioren 12421235
5BC Shooters Vrouwen Senioren 12221118
6BV Amsterdam Vrouwen Senioren 1182179
7BC APOLLO Amsterdam Vrouwen Senioren 11021-318
8Landslake Lions Vrouwen Senioren 3021-847
Wedstrijdschema - Vrouwen Senioren Landelijk - Vrouwen Senioren 2e Divisie A
DatumTijdThuisUitHal
Wedstrijdschema - Vrouwen Senioren Landelijk - Vrouwen Senioren 2e Divisie A
DatumThuisUitHalUitslag
16-09-2018Landslake Lions VSE 3BV Amsterdam VSE 1Indoor Centrum25 - 80
23-09-2018BV Amsterdam VSE 1U.S. VSE 2Van Hogendorphal56 - 60
06-10-2018BV Amsterdam VSE 1Landslake Lions VSE 3Van Hogendorphal101 - 45
27-10-2018BC Shooters VSE 1BV Amsterdam VSE 1De Kuil64 - 59
03-11-2018BV Amsterdam VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 1Van Hogendorphal56 - 52
10-11-2018Onze Gezellen VSE 1BV Amsterdam VSE 1Onze Gezellen Sporthal63 - 46
24-11-2018BV Amsterdam VSE 1BS Leiden VSE 1Van Hogendorphal69 - 48
02-12-2018BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Amsterdam VSE 1Apollohal64 - 57
08-12-2018BS Leiden VSE 1BV Amsterdam VSE 1Sportzaal Houtkwartier73 - 62
15-12-2018BV Amsterdam VSE 1BC Shooters VSE 1Van Hogendorphal58 - 60
12-01-2019LUSV Basketbal VSE 1BV Amsterdam VSE 1U.S.C.69 - 38
20-01-2019U.S. VSE 2BV Amsterdam VSE 1Amstelcampushal43 - 44
26-01-2019BV Amsterdam VSE 1LUSV Basketbal VSE 1Van Hogendorphal61 - 68
03-02-2019Landslake Lions VSE 3BV Amsterdam VSE 1Indoor Centrum31 - 66
09-02-2019BV Amsterdam VSE 1BC Shooters VSE 1Van Hogendorphal53 - 63
09-03-2019BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Amsterdam VSE 1Apollohal50 - 64
16-03-2019BV Amsterdam VSE 1Onze Gezellen VSE 1Van Hogendorphal64 - 44
24-03-2019BS Leiden VSE 1BV Amsterdam VSE 1Sportzaal Houtkwartier76 - 66
31-03-2019U.S. VSE 2BV Amsterdam VSE 1Amstelcampushal80 - 57
06-04-2019BV Amsterdam VSE 1LUSV Basketbal VSE 1Van Hogendorphal46 - 50
13-04-2019BV Amsterdam VSE 1Onze Gezellen VSE 1Van Hogendorphal62 - 58