Welkom bij BVA

De gezelligste club van Amsterdam

Er is nog plek voor een paar enthousiaste dames als recreant

De teams lopen al aardig vol voor komend seizoen.

Op dit moment is er nog plek voor een paar enthousiaste dames die een of twee keer per week trainen met de Dames Recreanten.

Er is nog plek op maandag (1 dag per week trainen).
En op maandag en woensdag (2 dagen per week trainen).

Mail naar: leden@bvamsterdam.nl

Sportlink

als speler, scheidsrechter, coach, ouder moet je onderstaande app downloaden.

Basketball.nl

Let op, deze app maakt verbinding middels het emailadres dat jij aan de ledenadministratie hebt opgegeven.

Is dat emailadres inmiddels veranderd? meld dit dan bij de ledenadministratie: leden@bvamsterdam.nl

Thuiswedstrijden

zaterdag 15 december, 2018
Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
11:30 1 Zaaldienst: Chun, Mara en Her
12:00 2 Meisjes U16-1 (2e divisie) Basketbal Academie Limburg V16 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
Ouders Skulj, Eklou en 1 speler uit MU14-1
14:00 1 Jongens U16-1 Alkm.Guardians M16 1
  • Vosmar Frijling
  • Youssef Rouhou
Ouders Klaverstijn en Louchi
14:00 2 Jongens U14-1 (2e divisie) Bouncers Basketball M14 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
Ouders Barends, Bah en 1 speelster uit VU16-1
14:00 3 Dames 4 (3e klasse A) BV Aalsmeer VSE 1
  • Faye Latten
  • Anniek Volders
2 speelster uit VU16-1
16:00 1 Jongens U16-2 Onze Gezellen M16 2
  • Linda Blom
  • Eva Hofmeester
Ouders Bakker en Fikri
16:00 2 Dames 2 (1e klasse A) Alkm.Guardians VSE 1
  • Gemma Koelmans
  • Rosa Polak
3 speelster uit Dames 4
16:00 4 Jongens U18-1 (2e divisie) BC APOLLO Amsterdam M18 2
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
Ouders de Graaf, Akka en 1 speler uit MU16-1
18:00 1 Heren 4 (2de klasse A) U.S. MSE 4
  • Jermaine Wehl
  • Serge Bergmans
2 spelers uit Heren 5
18:00 2 Heren 3 (1e klasse A) Alkm.Guardians MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 spelers uit Heren 2
18:00 3 Dames 3 (2e klasse B) VBC Akrides VSE 2
  • Matthijs van der Wielen
  • Amittai Ramdin
2 spelers uit Heren 5
18:00 4 Dames 1 (2e divisie) BC Shooters VSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 spelers uit MU18-1
20:00 1 Heren 6 (4e klasse B) Flashing Heiloo MSE 3
  • Jonas Rothmund
  • Douwe Driehuis
2 spelers uit Heren 4
20:00 2 Heren 2 (2e divisie) Solar systemen-Grasshoppers MSE 2
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 spelers uit Heren 3
20:00 3 Heren 5 (4e klasse A) SV Christofoor MSE 1
  • Storm Gori
  • Rieks Dekker
2 speelsters uit Dames 3
20:00 4 Heren 1 (1e divisie) Uitsmijters MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 speelsters uit Dames 1