BV Amsterdam

De gezelligste club in Amsterdam West

Jongens U20

Ben jij een jongen en gewend op hoog niveau te spelen?
Bij ons team U20, dat speelt in de 2e divisie, zijn nog een paar mogelijkheden om ingepast te worden.

mail naar: leden@bvamsterdam.nl

Er is nog plek voor een paar enthousiaste dames als recreant

De teams lopen al aardig vol voor komend seizoen.

Op dit moment is er nog plek voor een paar enthousiaste dames die een of twee keer per week trainen met de Dames Recreanten.

Er is nog plek op maandag (1 dag per week trainen).
En op maandag en woensdag (2 dagen per week trainen).

Mail naar: leden@bvamsterdam.nl

Sportlink

als speler, scheidsrechter, coach, ouder moet je onderstaande app downloaden.

Basketball.nl

Let op, deze app maakt verbinding middels het emailadres dat jij aan de ledenadministratie hebt opgegeven.

Is dat emailadres inmiddels veranderd? meld dit dan bij de ledenadministratie: leden@bvamsterdam.nl

Thuiswedstrijden

zaterdag 01 oktober, 2022
Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
14:00 1 Meisjes U16-1 BV Hoofddorp V16 2
  • Merijn Buitenhuis
  • Nicholas Graham
Mads Trujilo en Lev Verkade
14:00 2 Dames 2 (1e klasse A) Northside Ballers Amsterdam VSE 1
  • Sol Kramer
  • Tim Zwerver
Dillan Bouhuys en Faruk Karacaer
14:00 3 Jongens U14-3 BC APOLLO Amsterdam X14 3
  • Nick Swaen
  • Wilt van Wees
Ouders Van den Dungen en Vinju
16:00 1 Jongens U16-1 BC Gaasperdam Warriors M16 1
  • Kenza Ez-Zaitouni
  • Daniel Tsiemo
Eva Luna Eklou en Lishaidah Ampomah
16:00 2 Heren 3 (1e klasse A) U.S. MSE 2
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
Jeannette Zuurbier, Joke van der Loon en 1x D2
16:00 3 Jongens U16-3 Northside Ballers Amsterdam M16 2
  • Danice Jonker
  • Andrea Martinez
Loanne Freitas van Zanten en Luci Schliszka
18:00 1 Meisjes U18-1 K.T.C. V18 1
  • Cio van Kust
  • Fabian Sindram
George Elsinghorst en Jarod Adove
18:00 2 Heren 4 (2e klasse B) Blue Stars MSE 2
  • Georgios Adamantiadis
  • Francesco Baccari
2x Heren 1
18:00 3 Jongens U18-2 BV Early Bird M18 1
  • Caesar den Blanken
  • Kaita Hemmi
Pjotr van Oosten en Morris de Jager
18:30 4 Jongens U18-1 CobraNova M18 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
WEDSTRIJD KOMT TE VERVALLEN
20:00 2 Heren 5 (2e Klasse A) BC APOLLO Amsterdam MSE 5
  • Quintino Kasanngali
  • Raphael de Jong
Anatoli Zima en Boris de Beer
20:00 3 Jongens U22-1 Onze Gezellen M22 1
  • Darren Mac Intosh
  • Farentino Sibelo
Sofia Marzio en Sofia Najem
20:30 4 Heren 1 (1e divisie) Racing Beverwijk MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
1x Heren 4, Finn Rippen en Graciano Comvalius