BV Amsterdam

De gezelligste club in Amsterdam West

Veilig Sporten

Op woensdag 7 februari a.s. organiseert BV Amsterdam samen met de NBB een informatie-avond over een Veilig Sportklimaat.
Deze avond is bedoeld voor alle trainers, coaches, teamvertegenwoordigers, bestuursleden en belangstellende BVA leden.

Tijdens deze avond zal worden verteld over alle zaken dit item betreffende.

Tevens kunnen we kennismaken met de 2 vertrouwenspersonen van de vereniging.

Aanmelden: leden@bvamsterdam.nl

8 en 10 januari 2018 Oliebollentoernooi

Het nieuwe jaar zal weer worden gestart met het traditionele  BVA Oliebollentoernooi.
Er zal weer worden gespeeld in 3 leeftijdsgroepen:

Op maandag 8 januari van 17.00 uur tot 20.15 uur voor:
Alle leden jongens en meisjes U14, U16, U18, en Meisjes U20.

Op maandag 8 januari vanaf 20.15 uur voor:
Alle leden Jongens U20, Dames, Heren, Senioren, Recreanten, Veteranen en Vrijwilligers.

Op woensdag 10 januari van 17.00 uur tot 19.00 uur voor:
Alle U08, U10 en U12 kinderen.

Het is weer de bedoeling om in mixteams korte wedstrijden te spelen. Ieder team speelt in een zelf meegenomen T-shirt in de kleur van het team.

Overzicht teams, het overzicht hangt ook aan het mededelingenbord in de Van Hogendorphal.

Thuiswedstrijden

zaterdag 01 oktober, 2022
Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
14:00 1 Meisjes U16-1 BV Hoofddorp V16 2
  • Merijn Buitenhuis
  • Nicholas Graham
Mads Trujilo en Lev Verkade
14:00 2 Dames 2 (1e klasse A) Northside Ballers Amsterdam VSE 1
  • Sol Kramer
  • Tim Zwerver
Dillan Bouhuys en Faruk Karacaer
14:00 3 Jongens U14-3 BC APOLLO Amsterdam X14 3
  • Nick Swaen
  • Wilt van Wees
Ouders Van den Dungen en Vinju
16:00 1 Jongens U16-1 BC Gaasperdam Warriors M16 1
  • Kenza Ez-Zaitouni
  • Daniel Tsiemo
Eva Luna Eklou en Lishaidah Ampomah
16:00 2 Heren 3 (1e klasse A) U.S. MSE 2
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
Jeannette Zuurbier, Joke van der Loon en 1x D2
16:00 3 Jongens U16-3 Northside Ballers Amsterdam M16 2
  • Danice Jonker
  • Andrea Martinez
Loanne Freitas van Zanten en Luci Schliszka
18:00 1 Meisjes U18-1 K.T.C. V18 1
  • Cio van Kust
  • Fabian Sindram
George Elsinghorst en Jarod Adove
18:00 2 Heren 4 (2e klasse B) Blue Stars MSE 2
  • Georgios Adamantiadis
  • Francesco Baccari
2x Heren 1
18:00 3 Jongens U18-2 BV Early Bird M18 1
  • Caesar den Blanken
  • Kaita Hemmi
Pjotr van Oosten en Morris de Jager
18:30 4 Jongens U18-1 CobraNova M18 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
WEDSTRIJD KOMT TE VERVALLEN
20:00 2 Heren 5 (2e Klasse A) BC APOLLO Amsterdam MSE 5
  • Quintino Kasanngali
  • Raphael de Jong
Anatoli Zima en Boris de Beer
20:00 3 Jongens U22-1 Onze Gezellen M22 1
  • Darren Mac Intosh
  • Farentino Sibelo
Sofia Marzio en Sofia Najem
20:30 4 Heren 1 (1e divisie) Racing Beverwijk MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
1x Heren 4, Finn Rippen en Graciano Comvalius