BV Amsterdam

De gezelligste club in Amsterdam West

Big Day, kom je ook?

Ik, Henk Pieterse, zou graag jullie Centers en Power Forwards
vanaf 12 jaar uitnodigen voor de 2e editie van
Big Day op 8 april as. in Dudok Arena te Hilversum
Deze dag is er niet specifiek voor talenten, maar voor ieder niveau. Of je nu een beginnend basketballer bent, eentje die al gevorderd is en graag eens met andere top-coaches zou werken of een oudere speler die graag zijn fundamentals bijschaaft.

Niets is te gek bij Big Day, wij zorgen ervoor dat elke speler aan zijn trekken komt met onze trainers.

Op 8 april wordt iedereen ingedeeld naar niveau om te gaan werken aan
Sprongkracht, Stabiliteit, Snelheid, Kracht, Voeding, Houding en Balans.

Deelname € 55,00.
Informatie: administratie@ball-contact.com

Als ‘beloning’ zou ik jullie dan graag de volgende actie aan willen bieden:

  1. Draagt een vereniging meer dan twee leden aan, ontvangt iedere deelnemer E 5,- korting op de prijs
  2. Vanaf 3 deelnemers mag er één coach gratis mee komen, om al onze toppers uit de trainers- wereld aan het werk te zien

Naast een prachtige line-up aan coaches en fysieke trainers, zoals u ziet in onze promofilm, zullen we ook een kleine shooting challenge houden waarbij te gekke NIKE prijzen zijn te winnen.

Big Day, is een programma van Ball- Contact Sportservice. Tevens bieden wij de @GUARD dagen en de speciale Trainingsdag voor Rolstoel basketballers. Hierover later meer.

Ik hoop op een positieve reactie, mijn dank is groot!
#PASSTHEPASSION

Mvg

Henk Pieterse

Algemene Ledenvergadering zaterdag 9 juni 2018

Zaterdag 9 juni staat de ALV gepland in de Van Hogendorphal.

Zaal open 15.00 uur.
Aanvang 15.30 uur.
Terwijl de ouders aanwezig kunnen zijn bij de vergadering is de hal opengesteld voor de kinderen om een balletje te gooien.

Tijdens de ALV kijken we terug op het afgelopen seizoen, kijken we vast naar het komende seizoen en de penningmeester doet financieel verslag over het afgelopen jaar en zal de begroting presenteren en zal tevens een contributievoorstel doen aan de vergadering.

Huldiging van onze kampioenen Dames 3, Heren 1, 2 en 4.

Vanaf 15.00 uur liggen de stukken ter inzage.

Agenda Algemene Ledenvergadering Zaterdag 9 juni 2018

Seizoen afsluiting 2018 met Algemene Ledenvergadering Basketbal Vereniging Amsterdam

 9 juni 2018, 15.30 – 18.00, (in loop vanaf 15.00) Van Hogendorphal 

Na afloop huldiging kampioenen en borrel ! 

De zaal is open tijdens de seizoensafsluiting

 

  1. Opening
  2. Verslag ALV 2016
  3. Bestuursverslag afgelopen seizoen (inclusief TC)
  4. Financieel verslag afgelopen seizoen
    • Verslag seizoen 2017 -2018
    • Verslag en decharge van de kascommissie seizoen 2017 – 2018 (Dubravko Janjac & Harold Ansink)
    • Vaststelling begroting 2018 -2019 en voorstel contributie
    • Vaststelling kascommissie 2018 -2019
  5. Samenstelling bestuur komend seizoen
  6. Stimuleren meiden basketbal
  7. Veilig sportklimaat (introductie VOG voor alle vrijwilligers)
    • Vertrouwenspersoon
    • VOG voor alle vrijwilligers in nieuwe seizoen
  8. Rondvraag
  9. Leden en teams in zonnetje, huldiging kampioenen
  10. Sluiting, Feest/borrel

Thuiswedstrijden

zaterdag 01 oktober, 2022
Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
14:00 1 Meisjes U16-1 BV Hoofddorp V16 2
  • Merijn Buitenhuis
  • Nicholas Graham
Mads Trujilo en Lev Verkade
14:00 2 Dames 2 (1e klasse A) Northside Ballers Amsterdam VSE 1
  • Sol Kramer
  • Tim Zwerver
Dillan Bouhuys en Faruk Karacaer
14:00 3 Jongens U14-3 BC APOLLO Amsterdam X14 3
  • Nick Swaen
  • Wilt van Wees
Ouders Van den Dungen en Vinju
16:00 1 Jongens U16-1 BC Gaasperdam Warriors M16 1
  • Kenza Ez-Zaitouni
  • Daniel Tsiemo
Eva Luna Eklou en Lishaidah Ampomah
16:00 2 Heren 3 (1e klasse A) U.S. MSE 2
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
Jeannette Zuurbier, Joke van der Loon en 1x D2
16:00 3 Jongens U16-3 Northside Ballers Amsterdam M16 2
  • Danice Jonker
  • Andrea Martinez
Loanne Freitas van Zanten en Luci Schliszka
18:00 1 Meisjes U18-1 K.T.C. V18 1
  • Cio van Kust
  • Fabian Sindram
George Elsinghorst en Jarod Adove
18:00 2 Heren 4 (2e klasse B) Blue Stars MSE 2
  • Georgios Adamantiadis
  • Francesco Baccari
2x Heren 1
18:00 3 Jongens U18-2 BV Early Bird M18 1
  • Caesar den Blanken
  • Kaita Hemmi
Pjotr van Oosten en Morris de Jager
18:30 4 Jongens U18-1 CobraNova M18 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
WEDSTRIJD KOMT TE VERVALLEN
20:00 2 Heren 5 (2e Klasse A) BC APOLLO Amsterdam MSE 5
  • Quintino Kasanngali
  • Raphael de Jong
Anatoli Zima en Boris de Beer
20:00 3 Jongens U22-1 Onze Gezellen M22 1
  • Darren Mac Intosh
  • Farentino Sibelo
Sofia Marzio en Sofia Najem
20:30 4 Heren 1 (1e divisie) Racing Beverwijk MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
1x Heren 4, Finn Rippen en Graciano Comvalius