BV Amsterdam

De gezelligste club in Amsterdam West

Start trainingen seizoen 2019 2020

Helaas heeft de gemeente onderhoud gepland in de Van Hogendorphal vanaf 19 augustus 2019 tot 2 september.

De trainingen voor de jeugdteams U10 t/m U16 starten daarom een week later vanaf maandag 26 augustus 2019.
Dan zullen ook de teams worden samengesteld.

Op de website tref je 2 trainingsschema’s aan:
1. voor de week vanaf maandag 19 augustus 2019.
2. voor de week vanaf maandag 26 augustus 2019.
In de tweede week starten ook de jeugdteams met de trainingen.

Per maandag 2 september hopen we met het reguliere trainingsschema te starten. Dat komt binnenkort op de website.

Trainingsschema

Trainingen

De laatste trainingen van het seizoen 2018 2019 zijn donderdag 27 juni 2019.

We starten de trainingen weer op maandag 19 augustus 2019.

Het nieuwe trainingsschema wordt nog samengesteld en verschijnt begin augustus op de website.

Alle informatie over BV Amsterdam en lid worden : leden@bvamsterdam.nl

Voor alle leeftijdsklasses bij zowel jongens als meisjes kun je je nog aanmelden.

Kaarten voor WK 3×3

Van 18 t/m 23 juni wordt op het Museumplein het WK Basketball 3×3 georganiseerd.

Kaarten voor deze wedstrijden kunnen worden gekocht via de website: basketball.nl/tickets

Leden van BV Amsterdam krijgen als ze via deze website kaartjes bestellen 10% korting.
De kortingcode is: bvamsterdam

Wees er op tijd bij met bestellen van de kaarten want er kunnen maar 2500 toeschouwers in het speciaal gebouwde stadion op het Museumplein.

Thuiswedstrijden

zaterdag 25 januari, 2020
Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
13:15 1 Zaaldienst: Zaaldienst Linda, Gerard, Lena, Gemma
14:00 1 Jongens U14-3 De Hoppers X14 2
  • Eva Hofmeester
  • Ashlin Stolwijk
Ouders Lixenberg en Adove
14:00 2 Heren 4 (2de klasse A) BC Apollo MSE 4
  • Francesco Baccari
  • Georgios Adamantiadis
Carlo Partiyan en Duco van den Hoven
14:00 3 Jongens U14-1 Flashing Heiloo 14 1
  • Noa Junno
  • Javier Dominguez Minero
Ouders Rosenberg en Barendse
16:00 1 Heren 5 (4e klasse A) BV Lisse MSE 2
  • Brendan Hadden
  • Jeroen Doek
Fabian Sindram en Tristan de Vré
16:00 2 Dames 2 (2e klasse A) De Hoppers VSE 1
  • Anna Oostveen
  • Faye Latten
2 Dames uit Dames 1
16:00 3 Jongens U16-1 De Hoppers M16 1
  • Mert Sahin
  • Sam van Dalen
Ouders Haan en Bah
18:00 2 Dames 1 (2e divisie) Blue Stars VSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Dames uit Dames 2
18:00 3 Jongens U18-2 BC Apollo M18 4
  • Noa Junno
  • Eva Hofmeester
Ouders Schonfeld en Van Dalen
18:00 4 Heren 2 (2e divisie) BV Lisse MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Heren uit Heren 1
20:00 4 Heren 1 (1e divisie) BV Hoofddorp MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Heren uit Heren 2