BV Amsterdam

De gezelligste club in Amsterdam West

8 en 10 januari 2018 Oliebollentoernooi

Het nieuwe jaar zal weer worden gestart met het traditionele  BVA Oliebollentoernooi.
Er zal weer worden gespeeld in 3 leeftijdsgroepen:

Op maandag 8 januari van 17.00 uur tot 20.15 uur voor:
Alle leden jongens en meisjes U14, U16, U18, en Meisjes U20.

Op maandag 8 januari vanaf 20.15 uur voor:
Alle leden Jongens U20, Dames, Heren, Senioren, Recreanten, Veteranen en Vrijwilligers.

Op woensdag 10 januari van 17.00 uur tot 19.00 uur voor:
Alle U08, U10 en U12 kinderen.

Het is weer de bedoeling om in mixteams korte wedstrijden te spelen. Ieder team speelt in een zelf meegenomen T-shirt in de kleur van het team.

Overzicht teams, het overzicht hangt ook aan het mededelingenbord in de Van Hogendorphal.

Jongens U20

Ben jij een jongen en gewend op hoog niveau te spelen?
Bij ons team U20, dat speelt in de 2e divisie, zijn nog een paar mogelijkheden om ingepast te worden.

mail naar: leden@bvamsterdam.nl

Er is nog plek voor een paar enthousiaste dames als recreant

De teams lopen al aardig vol voor komend seizoen.

Op dit moment is er nog plek voor een paar enthousiaste dames die een of twee keer per week trainen met de Dames Recreanten.

Er is nog plek op maandag (1 dag per week trainen).
En op maandag en woensdag (2 dagen per week trainen).

Mail naar: leden@bvamsterdam.nl

Thuiswedstrijden

zaterdag 30 oktober, 2021
Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
11:30 1 Zaaldienst: Gemma, Lena en Her
12:00 2 Jongens U16-2 Flashing Heiloo M16 2
  • Darren Mac Intosh
  • Matthijs van der Tas
Ouders Valdes Ramirez en Elsinghorst
14:00 1 Jongens U18-1 MBCA A'veen M18 3
  • Susan Veerman
  • Matthijs Lans
Isis Tecle en 1 Heer uit Heren 5
14:00 2 Heren 4 (2e klasse B) Harlemlakers MSE 5
  • Jurjen van Gent
  • Rieks Dekker
Damir el Habri en 1 Heer uit Heren 5
14:00 3 Meisjes U12-1 Onze Gezellen X12 3
  • Flip Dreijerink
  • Joao Aguas Lopes
Ouders Robert en Kruydenhof
16:00 1 Jongens U16-1 BV Noordkop M16 2
  • Mara Verdaasdonk
  • Tom Amundsen
Ouders Adove en Barendse
16:00 2 Heren 5 (3e Klasse A) HBC MSE 2
  • Nienke van Rijn
  • Kiki Kamphorst
Mirza Mirzaoglu en Finn Rippen
16:00 3 Jongens U14-3 Hillegom '85 X14 1
  • Lena Queromes
  • Derron Vapor
Ouders Verkade en Mulder
18:00 1 Jongens U18-2 Racing Beverwijk M18 1
  • Robert Oerlemans
  • Nils Mollema
Jarod Adove + 1 Heer uit Heren 8
18:00 2 Dames 3 (2e klasse A) U.S. VSE 4
  • Esat Figengul
  • Nino Rakic
Rens Oei + 1 Heer uit Heren 8
18:00 3 Jongens U14-1 HBC X14 1
  • Kenza Ez-Zaitouni
  • Rico Habraken
Ouders Kik en Quax
18:30 4 Dames 1 (2e divisie) VBC Akrides VSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Heren uit Heren 1
20:00 1 Heren 7 (3e klasse C) The Challengers MSE 2
  • Marguerite Gallagher
  • Audrey Overgaauw
Anatoli Zima en Borre Bevers
20:00 2 Dames 2 (1e klasse A) Onze Gezellen VSE 1
  • Mathilde Breunis
  • Dubravko Janjac
Damiën Oord en Ozan Karacaer
20:00 3 Heren 8 (4e klasse A) BV Early Bird MSE 2
  • Leontien Schoenmaker
  • Daphne Smit
Branko Bencina en Cedric Helmer
20:30 4 Heren 1 (1e divisie) S.B.U. MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Dames uit Dames 1