BV Amsterdam

De gezelligste club in Amsterdam West

30 november NBC

Op zaterdag 30 november zijn er geen competitiewedstrijden. Op die dag wordt in Den Bosch het Nationaal Basketball Congres georganiseerd door de NBB.

Alle trainers/coaches met een licentie zijn voor deze dag uitgenodigd om deel te nemen aan een of meer workshops ten einde punten te vergaren om hun licentie geldig te houden.
Opgeven bij leden@bvamsterdam.nl

Van Hogendorphal 2 is tot 2 november gesloten

De komende 3 weken zal de Van Hogendorphal 2 niet beschikbaar zijn.

De gemeente was in augustus gestart in Van Hogendorphal 1 en gaat nu verder met de verbetering van de luchtkanalen en verwarming in Van Hogendorphal 2.

Op maandag wordt er getraind in VHH2 door de teams: Heren 1, en Heren 4, Jongens U18-2 en de Heren senioren/veteranen.

OPLOSSING: In Het 4e Gymnasium kan er getraind worden:

19.00 uur tot 20.45 uur
Heren 4 en Jongens U18-2.

20.45 uur tot 22.30 uur
Heren 1 en Heren Veteranen/recreanten.

Ik zal ervoor zorgen dat de druppels van Adriaan (H4) en Esat (H1) zullen worden geactualiseerd.

Dit betreft de trainingen op: maandagen 14, 21 en 28 oktober 2019.
Ingang Het 4e Gymnasium achterzijde en lift nemen naar 3e etage.

BVA Open Dag 7 september

Alle leden en ouders van leden zijn van harte uitgenodigd op de BVA Open Dag op zaterdag 7 september in de Van Hogendorphal.
Om 12.00 uur gaat de deur open.
Neem een kijkje in de keuken en kom meer te weten over:
Trainen, wat is het plan voor dit seizoen, spreek met de trainer van zoon of dochter.
Hoe word je een goede tafelaar
Hoe wat je een goede scheidsrechter
Krijg hulp bij het behalen van het Spelregelbewijs. Neem laptop mee.
We sluiten af met een wedstrijd van Heren 2.

Thuiswedstrijden

zaterdag 25 januari, 2020
Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
13:15 1 Zaaldienst: Zaaldienst Linda, Gerard, Lena, Gemma
14:00 1 Jongens U14-3 De Hoppers X14 2
  • Eva Hofmeester
  • Ashlin Stolwijk
Ouders Lixenberg en Adove
14:00 2 Heren 4 (2de klasse A) BC Apollo MSE 4
  • Francesco Baccari
  • Georgios Adamantiadis
Carlo Partiyan en Duco van den Hoven
14:00 3 Jongens U14-1 Flashing Heiloo 14 1
  • Noa Junno
  • Javier Dominguez Minero
Ouders Rosenberg en Barendse
16:00 1 Heren 5 (4e klasse A) BV Lisse MSE 2
  • Brendan Hadden
  • Jeroen Doek
Fabian Sindram en Tristan de Vré
16:00 2 Dames 2 (2e klasse A) De Hoppers VSE 1
  • Anna Oostveen
  • Faye Latten
2 Dames uit Dames 1
16:00 3 Jongens U16-1 De Hoppers M16 1
  • Mert Sahin
  • Sam van Dalen
Ouders Haan en Bah
18:00 2 Dames 1 (2e divisie) Blue Stars VSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Dames uit Dames 2
18:00 3 Jongens U18-2 BC Apollo M18 4
  • Noa Junno
  • Eva Hofmeester
Ouders Schonfeld en Van Dalen
18:00 4 Heren 2 (2e divisie) BV Lisse MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Heren uit Heren 1
20:00 4 Heren 1 (1e divisie) BV Hoofddorp MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Heren uit Heren 2