BV Amsterdam

De gezelligste club in Amsterdam West

Er is nog plek voor een paar enthousiaste dames als recreant

De teams lopen al aardig vol voor komend seizoen.

Op dit moment is er nog plek voor een paar enthousiaste dames die een of twee keer per week trainen met de Dames Recreanten.

Er is nog plek op maandag (1 dag per week trainen).
En op maandag en woensdag (2 dagen per week trainen).

Mail naar: leden@bvamsterdam.nl

Sportlink

als speler, scheidsrechter, coach, ouder moet je onderstaande app downloaden.

Basketball.nl

Let op, deze app maakt verbinding middels het emailadres dat jij aan de ledenadministratie hebt opgegeven.

Is dat emailadres inmiddels veranderd? meld dit dan bij de ledenadministratie: leden@bvamsterdam.nl

Thuiswedstrijden

zaterdag 21 september, 2019
Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
13:15 1 Zaaldienst: 13.15 uur Mara+Dana,17.00 uur Her+Lena
14:00 1 Meisjes U16-1 MBCA Amstelveen V16 1
  • Ashlin Stolwijk
  • Imane Hanouche
Ouders van Eklou en Skulj
14:00 2 Heren 3 (1e klasse A) Flashing Heiloo MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Speelster uit Dames 1
14:00 3 Mix U12-1 De Hoppers X12 1
  • Anna Oostveen
  • Anniek Volders
Ouders Van der Horst en Bouten
15:45 1 Dames 2 (2e klasse A) Flashing Heiloo VSE 1
  • Mert Sahin
  • Jurjen van Gent
Spelers uit MU16-1: Bo + Carlo
15:45 2 Dames 1 (2e divisie) BV Hoofddorp VSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
Spelers uit MU16-1: Cio + Duco + Farrell
15:45 3 Mix U12-2 JBC Noorderhaven X12 1
  • Matthijs Lans
  • Rieks Dekker
Ouders De Haan en Van de Meent
17:45 1 Jongens U14-2 MBCA Amstelveen V14 2
  • Rico Habraken
  • Francesco Baccari
WEDSTRIJD GAAT NIET DOOR
17:45 2 Heren 6 (4e klasse B) Onze Gezellen MSE 5
  • Adriaan Mutsaers
  • David Sekreve
WEDSTRIJD UITGESTELD
17:45 3 Jongens U16-1 Flevo Musketiers M16 1
  • Mert Sahin
  • Eva Hofmeester
Ouders Tessers en Amundsen
17:45 4 Heren 2 (2e divisie) Woodpeckers MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 spelers Heren 1
19:45 1 Heren 5 (4e klasse A) Blue Stars MSE 3
  • Brendan Hadden
  • Doeke Bijlmakers
WEDSTRIJD UITGESTELD
19:45 2 Heren 4 (2de klasse A) VBC Akrides MSE 4
  • Rens Bloeme
  • Robin Owen-Hunter
2 spelers Heren 6
19:45 4 Heren 1 (1e divisie) De Hoppers MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 spelers Heren 2