BV Amsterdam

De gezelligste club in Amsterdam West

30 november NBC

Op zaterdag 30 november zijn er geen competitiewedstrijden. Op die dag wordt in Den Bosch het Nationaal Basketball Congres georganiseerd door de NBB.

Alle trainers/coaches met een licentie zijn voor deze dag uitgenodigd om deel te nemen aan een of meer workshops ten einde punten te vergaren om hun licentie geldig te houden.
Opgeven bij leden@bvamsterdam.nl

Van Hogendorphal 2 is tot 2 november gesloten

De komende 3 weken zal de Van Hogendorphal 2 niet beschikbaar zijn.

De gemeente was in augustus gestart in Van Hogendorphal 1 en gaat nu verder met de verbetering van de luchtkanalen en verwarming in Van Hogendorphal 2.

Op maandag wordt er getraind in VHH2 door de teams: Heren 1, en Heren 4, Jongens U18-2 en de Heren senioren/veteranen.

OPLOSSING: In Het 4e Gymnasium kan er getraind worden:

19.00 uur tot 20.45 uur
Heren 4 en Jongens U18-2.

20.45 uur tot 22.30 uur
Heren 1 en Heren Veteranen/recreanten.

Ik zal ervoor zorgen dat de druppels van Adriaan (H4) en Esat (H1) zullen worden geactualiseerd.

Dit betreft de trainingen op: maandagen 14, 21 en 28 oktober 2019.
Ingang Het 4e Gymnasium achterzijde en lift nemen naar 3e etage.

BVA Open Dag 7 september

Alle leden en ouders van leden zijn van harte uitgenodigd op de BVA Open Dag op zaterdag 7 september in de Van Hogendorphal.
Om 12.00 uur gaat de deur open.
Neem een kijkje in de keuken en kom meer te weten over:
Trainen, wat is het plan voor dit seizoen, spreek met de trainer van zoon of dochter.
Hoe word je een goede tafelaar
Hoe wat je een goede scheidsrechter
Krijg hulp bij het behalen van het Spelregelbewijs. Neem laptop mee.
We sluiten af met een wedstrijd van Heren 2.

Start trainingen seizoen 2019 2020

Helaas heeft de gemeente onderhoud gepland in de Van Hogendorphal vanaf 19 augustus 2019 tot 2 september.

De trainingen voor de jeugdteams U10 t/m U16 starten daarom een week later vanaf maandag 26 augustus 2019.
Dan zullen ook de teams worden samengesteld.

Op de website tref je 2 trainingsschema’s aan:
1. voor de week vanaf maandag 19 augustus 2019.
2. voor de week vanaf maandag 26 augustus 2019.
In de tweede week starten ook de jeugdteams met de trainingen.

Per maandag 2 september hopen we met het reguliere trainingsschema te starten. Dat komt binnenkort op de website.

Trainingsschema

Thuiswedstrijden

zaterdag 30 oktober, 2021
Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
11:30 1 Zaaldienst: Gemma, Lena en Her
12:00 2 Jongens U16-2 Flashing Heiloo M16 2
  • Darren Mac Intosh
  • Matthijs van der Tas
Ouders Valdes Ramirez en Elsinghorst
14:00 1 Jongens U18-1 MBCA A'veen M18 3
  • Susan Veerman
  • Matthijs Lans
Isis Tecle en 1 Heer uit Heren 5
14:00 2 Heren 4 (2e klasse B) Harlemlakers MSE 5
  • Jurjen van Gent
  • Rieks Dekker
Damir el Habri en 1 Heer uit Heren 5
14:00 3 Meisjes U12-1 Onze Gezellen X12 3
  • Flip Dreijerink
  • Joao Aguas Lopes
Ouders Robert en Kruydenhof
16:00 1 Jongens U16-1 BV Noordkop M16 2
  • Mara Verdaasdonk
  • Tom Amundsen
Ouders Adove en Barendse
16:00 2 Heren 5 (3e Klasse A) HBC MSE 2
  • Nienke van Rijn
  • Kiki Kamphorst
Mirza Mirzaoglu en Finn Rippen
16:00 3 Jongens U14-3 Hillegom '85 X14 1
  • Lena Queromes
  • Derron Vapor
Ouders Verkade en Mulder
18:00 1 Jongens U18-2 Racing Beverwijk M18 1
  • Robert Oerlemans
  • Nils Mollema
Jarod Adove + 1 Heer uit Heren 8
18:00 2 Dames 3 (2e klasse A) U.S. VSE 4
  • Esat Figengul
  • Nino Rakic
Rens Oei + 1 Heer uit Heren 8
18:00 3 Jongens U14-1 HBC X14 1
  • Kenza Ez-Zaitouni
  • Rico Habraken
Ouders Kik en Quax
18:30 4 Dames 1 (2e divisie) VBC Akrides VSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Heren uit Heren 1
20:00 1 Heren 7 (3e klasse C) The Challengers MSE 2
  • Marguerite Gallagher
  • Audrey Overgaauw
Anatoli Zima en Borre Bevers
20:00 2 Dames 2 (1e klasse A) Onze Gezellen VSE 1
  • Mathilde Breunis
  • Dubravko Janjac
Damiën Oord en Ozan Karacaer
20:00 3 Heren 8 (4e klasse A) BV Early Bird MSE 2
  • Leontien Schoenmaker
  • Daphne Smit
Branko Bencina en Cedric Helmer
20:30 4 Heren 1 (1e divisie) S.B.U. MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
3 Dames uit Dames 1