Teams - Heren 6 (3e klasse A)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.


Warning: Illegal string offset 'nickname' in /var/www/vhosts/bvamsterdam.nl/httpdocs/wp-content/themes/bvamsterdam/single-teams.php on line 61
Coach:

Warning: Illegal string offset 'nickname' in /var/www/vhosts/bvamsterdam.nl/httpdocs/wp-content/themes/bvamsterdam/single-teams.php on line 70
Trainer:
Trainer:
Mannen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1Windmills Mannen Senioren 3000
2BV Hoofddorp Mannen Senioren 32821151
3The Sea Devils Mannen Senioren 12621116
4BV Spaarndam Mannen Senioren 1242110
5SVU Basketbal Mannen Senioren 1242111
6BC APOLLO Amsterdam* Mannen Senioren 3242138
7De Hoppers Mannen Senioren 2242144
8Harlemlakers Mannen Senioren 422213
9JBC/Noorderhaven* Mannen Senioren 11621-37
10MBCA Amstelveen Mannen Senioren 21421-149
11Landslake Lions Mannen Senioren 3821-182
12BV Amsterdam Mannen Senioren 6011-293
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
DatumTijdThuisUitHal
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
DatumThuisUitHalUitslag
13-01-2018BV Amsterdam MSE 6De Hoppers MSE 2Van Hogendorphal37 - 79
27-01-2018MBCA Amstelveen MSE 2BV Amsterdam MSE 6Goudsmithal54 - 42
03-02-2018BV Amsterdam MSE 6BV Hoofddorp MSE 3Van Hogendorphal32 - 78
08-02-2018SVU Basketbal MSE 1BV Amsterdam MSE 6Uilenstede76 - 31
17-02-2018BC APOLLO Amsterdam* MSE 3BV Amsterdam MSE 6Apollohal77 - 47
10-03-2018BV Amsterdam MSE 6Harlemlakers MSE 4Van Hogendorphal57 - 63
18-03-2018Landslake Lions MSE 3BV Amsterdam MSE 6Indoor Centrum76 - 61
24-03-2018BV Amsterdam MSE 6K.T.C. MSE 2Van Hogendorphal55 - 106
07-04-2018BV Spaarndam MSE 1BV Amsterdam MSE 6Dorpscentrum63 - 52
14-04-2018BV Amsterdam MSE 6The Sea Devils MSE 1Van Hogendorphal44 - 59
22-04-2018JBC/Noorderhaven* MSE 1BV Amsterdam MSE 6Sporthal 'Sport aan Zee'20 - 0