Teams - Heren 4 (2de klasse B)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Coach:
Trainer:
Trainer:
Trainer:
Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse B
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1BV Early Bird Mannen Senioren 2000
2Harlemlakers Mannen Senioren 33020212
3Racing Beverwijk Mannen Senioren 22820218
4Flashing Heiloo Mannen Senioren 22620133
5Landslake Lions Mannen Senioren 22220-8
6KTC Mannen Senioren 12020-117
7D.E.D. Mannen Senioren 31820-93
8BC Schrobbelaar Mannen Senioren 2182095
9Alkm.Guardians Mannen Senioren 21420-77
10U.S. Mannen Senioren 4620-217
11Onze Gezellen Mannen Senioren 3620-322
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse B
DatumTijdThuisUitHal
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse B
DatumThuisUitHalUitslag
16-09-2017KTC MSE 1BV Amsterdam MSE 4Tetterodehal66 - 75
23-09-2017BV Amsterdam MSE 4BC Schrobbelaar MSE 2Van Hogendorphal66 - 54
28-09-2017Racing Beverwijk MSE 2BV Amsterdam MSE 4De Walvis63 - 56
07-10-2017BV Amsterdam MSE 4D.E.D. MSE 3Van Hogendorphal69 - 52
28-10-2017BV Early Bird MSE 2BV Amsterdam MSE 4Karekiet23 - 83
04-11-2017BV Amsterdam MSE 4Flashing Heiloo MSE 2Van Hogendorphal86 - 52
11-11-2017Alkm.Guardians MSE 2BV Amsterdam MSE 4Hoornse Vaart53 - 81
18-11-2017BV Amsterdam MSE 4Onze Gezellen MSE 3Van Hogendorphal90 - 45
02-12-2017Harlemlakers MSE 3BV Amsterdam MSE 4Calandhal Hal 180 - 69
10-12-2017U.S. MSE 4BV Amsterdam MSE 4Amstelcampushal53 - 63
16-12-2017BV Amsterdam MSE 4Landslake Lions MSE 2Van Hogendorphal71 - 56
13-01-2018BV Amsterdam MSE 4KTC MSE 1Van Hogendorphal64 - 50
27-01-2018BV Amsterdam MSE 4Racing Beverwijk MSE 2Van Hogendorphal68 - 60
03-02-2018D.E.D. MSE 3BV Amsterdam MSE 4Apollohal60 - 65
22-02-2018BC Schrobbelaar MSE 2BV Amsterdam MSE 4Sportcentrum Universum52 - 54
10-03-2018Flashing Heiloo MSE 2BV Amsterdam MSE 4Het Vennewater79 - 37
17-03-2018BV Amsterdam MSE 4Alkm.Guardians MSE 2Van Hogendorphal73 - 60
24-03-2018Onze Gezellen MSE 3BV Amsterdam MSE 4Onze Gezellen Sporthal59 - 70
07-04-2018BV Amsterdam MSE 4Harlemlakers MSE 3Van Hogendorphal74 - 88
14-04-2018BV Amsterdam MSE 4U.S. MSE 4Van Hogendorphal72 - 47
22-04-2018Landslake Lions MSE 2BV Amsterdam MSE 4Indoor Centrum65 - 67