Teams - Heren 3 (2de klasse A)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Coach:
Trainer:
Trainer:
Trainer:
Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1The Challengers Mannen Senioren 23822165
2BV Aalsmeer Mannen Senioren 13222279
3U.S. Mannen Senioren 5282298
4Harlemlakers Mannen Senioren 2262252
5VBC Akrides Mannen Senioren 3242279
6BV Amsterdam Mannen Senioren 322220
7U.S. Mannen Senioren 32222154
8Flashing Heiloo Mannen Senioren 12022-44
9BC Schrobbelaar Mannen Senioren 11822-26
10L.C. Players Mannen Senioren 11622-204
11Windmills Mannen Senioren 11422-171
12BC APOLLO Amsterdam Mannen Senioren 2422-382
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse A
DatumTijdThuisUitHal
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse A
DatumThuisUitHalUitslag
17-09-2017U.S. MSE 5BV Amsterdam MSE 3Amstelcampushal77 - 68
23-09-2017BV Amsterdam MSE 3BV Aalsmeer MSE 1Van Hogendorphal43 - 68
30-09-2017BC Schrobbelaar MSE 1BV Amsterdam MSE 3Sportcentrum Universum71 - 80
07-10-2017BV Amsterdam MSE 3Harlemlakers MSE 2Van Hogendorphal55 - 50
28-10-2017L.C. Players MSE 1BV Amsterdam MSE 3Sporthal De Zien52 - 50
04-11-2017BV Amsterdam MSE 3Windmills MSE 1Van Hogendorphal88 - 51
11-11-2017Flashing Heiloo MSE 1BV Amsterdam MSE 3Het Vennewater65 - 66
18-11-2017BV Amsterdam MSE 3VBC Akrides MSE 3Van Hogendorphal79 - 69
02-12-2017BC APOLLO Amsterdam MSE 2BV Amsterdam MSE 3Apollohal56 - 75
10-12-2017U.S. MSE 3BV Amsterdam MSE 3Amstelcampushal79 - 80
16-12-2017BV Amsterdam MSE 3The Challengers MSE 2Van Hogendorphal64 - 66
13-01-2018BV Amsterdam MSE 3U.S. MSE 5Van Hogendorphal55 - 59
21-01-2018BV Aalsmeer MSE 1BV Amsterdam MSE 3Proosdijhal72 - 59
27-01-2018BV Amsterdam MSE 3BC Schrobbelaar MSE 1Van Hogendorphal71 - 56
03-02-2018Harlemlakers MSE 2BV Amsterdam MSE 3Calandhal Hal 167 - 69
17-02-2018BV Amsterdam MSE 3L.C. Players MSE 1Van Hogendorphal57 - 58
09-03-2018Windmills MSE 1BV Amsterdam MSE 3Sporthal Zaanstad-Zuid77 - 62
17-03-2018BV Amsterdam MSE 3Flashing Heiloo MSE 1Van Hogendorphal62 - 74
23-03-2018VBC Akrides MSE 3BV Amsterdam MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost76 - 67
07-04-2018BV Amsterdam MSE 3BC APOLLO Amsterdam MSE 2Van Hogendorphal70 - 58
14-04-2018BV Amsterdam MSE 3U.S. MSE 3Van Hogendorphal75 - 74
21-04-2018The Challengers MSE 2BV Amsterdam MSE 3Fanny Blankers Koen Hal0 - 0
21-04-2018The Challengers MSE 2BV Amsterdam MSE 3Fanny Blankers Koen Hal20 - 0