Teams - Heren 2 (1e klasse A)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Coach:
Trainer:
Trainer:
Trainer:
Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1BV Amsterdam Mannen Senioren 22212173
2BV Noordkop Mannen Senioren 21812107
3VBC Akrides Mannen Senioren 2181261
4D.E.D. Mannen Senioren 21611109
5Killa Beez Mannen Senioren 11410116
6U.S. Mannen Senioren 2141166
7The Challengers Mannen Senioren 1121124
8MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1121258
9BV Lisse Mannen Senioren 1101018
10Onze Gezellen Mannen Senioren 2611-29
11Volendam Mannen Senioren 1410-177
12MSV/Zeemacht Mannen Senioren 2411-200
13Alkm.Guardians Mannen Senioren 1412-148
14BV Hoofddorp Mannen Senioren 2211-178
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
DatumTijdThuisUitHal
16-12-201719:45BV Amsterdam MSE 2MSV/Zeemacht MSE 2Van Hogendorphal
13-01-201817:30The Challengers MSE 1BV Amsterdam MSE 2Fanny Blankers Koen Hal
20-01-201818:00VBC Akrides MSE 2BV Amsterdam MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost
27-01-201817:45BV Amsterdam MSE 2Volendam MSE 1Van Hogendorphal
03-02-201819:30BV Lisse MSE 1BV Amsterdam MSE 2De Waterkanten
08-02-201820:30BV Amsterdam MSE 2Alkm.Guardians MSE 1Van Hogendorphal
10-02-201819:00BV Amsterdam MSE 2Onze Gezellen MSE 2Van Hogendorphal
17-02-201817:00Killa Beez MSE 1BV Amsterdam MSE 2Apollohal
10-03-201818:00BV Amsterdam MSE 2BV Noordkop MSE 2Van Hogendorphal
18-03-201817:30U.S. MSE 2BV Amsterdam MSE 2Amstelcampushal
24-03-201818:00BV Amsterdam MSE 2BV Hoofddorp MSE 2Van Hogendorphal
07-04-201819:00D.E.D. MSE 2BV Amsterdam MSE 2Apollohal
14-04-201817:45BV Amsterdam MSE 2MBCA Amstelveen MSE 1Van Hogendorphal
21-04-201819:30MSV/Zeemacht MSE 2BV Amsterdam MSE 2de Brug
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
DatumThuisUitHalUitslag
16-09-2017Alkm.Guardians MSE 1BV Amsterdam MSE 2Hoornse Vaart55 - 69
23-09-2017BV Amsterdam MSE 2The Challengers MSE 1Van Hogendorphal90 - 70
30-09-2017BV Amsterdam MSE 2VBC Akrides MSE 2Van Hogendorphal81 - 64
05-10-2017Volendam MSE 1BV Amsterdam MSE 2De Seinpaal51 - 67
14-10-2017BV Amsterdam MSE 2BV Lisse MSE 1Van Hogendorphal60 - 55
28-10-2017Onze Gezellen MSE 2BV Amsterdam MSE 2Onze Gezellen Sporthal52 - 68
04-11-2017BV Amsterdam MSE 2Killa Beez MSE 1Van Hogendorphal64 - 52
11-11-2017BV Noordkop MSE 2BV Amsterdam MSE 2De Slenk61 - 59
18-11-2017BV Amsterdam MSE 2U.S. MSE 2Van Hogendorphal71 - 55
24-11-2017BV Hoofddorp MSE 2BV Amsterdam MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander52 - 78
02-12-2017BV Amsterdam MSE 2D.E.D. MSE 2Van Hogendorphal84 - 61
07-12-2017MBCA Amstelveen MSE 1BV Amsterdam MSE 2Goudsmithal65 - 75