Teams - Heren 2 (1e klasse A)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Coach:
Trainer:
Trainer:
Trainer:
Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1BV Amsterdam Mannen Senioren 24626465
2VBC Akrides Mannen Senioren 2382675
3BV Lisse Mannen Senioren 13826292
4The Challengers Mannen Senioren 13626259
5U.S.* Mannen Senioren 2322683
6MBCA Amstelveen* Mannen Senioren 13026126
7BV Noordkop* Mannen Senioren 22826113
8Killa Beez Mannen Senioren 12625115
9D.E.D. Mannen Senioren 22626134
10Onze Gezellen Mannen Senioren 2202641
11MSV/Zeemacht* Mannen Senioren 21226-519
12Volendam* Mannen Senioren 11025-482
13Alkm.Guardians Mannen Senioren 11026-283
14BV Hoofddorp Mannen Senioren 21026-419
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
DatumTijdThuisUitHal
Wedstrijdschema - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
DatumThuisUitHalUitslag
16-09-2017Alkm.Guardians MSE 1BV Amsterdam MSE 2Hoornse Vaart55 - 69
23-09-2017BV Amsterdam MSE 2The Challengers MSE 1Van Hogendorphal90 - 70
30-09-2017BV Amsterdam MSE 2VBC Akrides MSE 2Van Hogendorphal81 - 64
05-10-2017Volendam* MSE 1BV Amsterdam MSE 2De Seinpaal51 - 67
14-10-2017BV Amsterdam MSE 2BV Lisse MSE 1Van Hogendorphal60 - 55
28-10-2017Onze Gezellen MSE 2BV Amsterdam MSE 2Onze Gezellen Sporthal52 - 68
04-11-2017BV Amsterdam MSE 2Killa Beez MSE 1Van Hogendorphal64 - 52
11-11-2017BV Noordkop* MSE 2BV Amsterdam MSE 2De Slenk61 - 59
18-11-2017BV Amsterdam MSE 2U.S.* MSE 2Van Hogendorphal71 - 55
24-11-2017BV Hoofddorp MSE 2BV Amsterdam MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander52 - 78
02-12-2017BV Amsterdam MSE 2D.E.D. MSE 2Van Hogendorphal84 - 61
07-12-2017MBCA Amstelveen* MSE 1BV Amsterdam MSE 2Goudsmithal65 - 75
16-12-2017BV Amsterdam MSE 2MSV/Zeemacht* MSE 2Van Hogendorphal98 - 44
13-01-2018The Challengers MSE 1BV Amsterdam MSE 2Fanny Blankers Koen Hal57 - 72
20-01-2018VBC Akrides MSE 2BV Amsterdam MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost60 - 85
27-01-2018BV Amsterdam MSE 2Volendam* MSE 1Van Hogendorphal103 - 56
03-02-2018BV Lisse MSE 1BV Amsterdam MSE 2De Waterkanten61 - 49
08-02-2018BV Amsterdam MSE 2Alkm.Guardians MSE 1Van Hogendorphal79 - 52
17-02-2018Killa Beez MSE 1BV Amsterdam MSE 2Apollohal46 - 64
10-03-2018BV Amsterdam MSE 2BV Noordkop* MSE 2Van Hogendorphal72 - 68
18-03-2018U.S.* MSE 2BV Amsterdam MSE 2Amstelcampushal44 - 76
24-03-2018BV Amsterdam MSE 2BV Hoofddorp MSE 2Van Hogendorphal92 - 58
26-03-2018BV Amsterdam MSE 2Onze Gezellen MSE 2Van Hogendorphal78 - 57
07-04-2018D.E.D. MSE 2BV Amsterdam MSE 2Apollohal47 - 66
12-04-2018BV Amsterdam MSE 2MBCA Amstelveen* MSE 1Van Hogendorphal99 - 71
21-04-2018MSV/Zeemacht* MSE 2BV Amsterdam MSE 2de Brug0 - 0
21-04-2018MSV/Zeemacht* MSE 2BV Amsterdam MSE 2de Brug20 - 0