Teams - Dames 1 (2e divisie)

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen van dit team.

Coach:
Trainer:
Trainer:
Vrouwen Senioren Landelijk - Vrouwen Senioren 2e Divisie A
NrTeamPuntenGespeeldSaldo
1BC APOLLO Amsterdam Vrouwen Senioren 13421208
2U.S. Vrouwen Senioren 23021154
3VBC Akrides Vrouwen Senioren 1282160
4LUSV Basketbal Vrouwen Senioren 12021-19
5BV Hoofddorp Vrouwen Senioren 21821-20
6Onze Gezellen Vrouwen Senioren 11821-120
7The Challengers Vrouwen Senioren 11221-158
8BV Amsterdam Vrouwen Senioren 1821-105
Wedstrijdschema - Vrouwen Senioren Landelijk - Vrouwen Senioren 2e Divisie A
DatumTijdThuisUitHal
Wedstrijdschema - Vrouwen Senioren Landelijk - Vrouwen Senioren 2e Divisie A
DatumThuisUitHalUitslag
17-09-2017U.S. VSE 2BV Amsterdam VSE 1Amstelcampushal52 - 48
23-09-2017The Challengers VSE 1BV Amsterdam VSE 1Fanny Blankers Koen Hal59 - 57
30-09-2017BV Amsterdam VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 1Van Hogendorphal49 - 57
07-10-2017BV Amsterdam VSE 1U.S. VSE 2Van Hogendorphal60 - 61
28-10-2017LUSV Basketbal VSE 1BV Amsterdam VSE 1U.S.C.52 - 59
04-11-2017BV Amsterdam VSE 1BV Hoofddorp VSE 2Van Hogendorphal57 - 58
10-11-2017VBC Akrides VSE 1BV Amsterdam VSE 1Sporthal IJmuiden-Oost69 - 46
18-11-2017BV Amsterdam VSE 1Onze Gezellen VSE 1Van Hogendorphal64 - 65
01-12-2017BV Hoofddorp VSE 2BV Amsterdam VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander55 - 50
09-12-2017BV Amsterdam VSE 1Onze Gezellen VSE 1Van Hogendorphal58 - 60
16-12-2017BV Amsterdam VSE 1LUSV Basketbal VSE 1Van Hogendorphal62 - 48
20-01-2018BV Amsterdam VSE 1The Challengers VSE 1Van Hogendorphal58 - 72
27-01-2018BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Amsterdam VSE 1Apollohal55 - 40
04-02-2018U.S. VSE 2BV Amsterdam VSE 1Amstelcampushal57 - 56
11-02-2018BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Amsterdam VSE 1Apollohal61 - 56
17-02-2018BV Amsterdam VSE 1LUSV Basketbal VSE 1Van Hogendorphal59 - 60
10-03-2018BV Hoofddorp VSE 2BV Amsterdam VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander57 - 67
17-03-2018BV Amsterdam VSE 1VBC Akrides VSE 1Van Hogendorphal61 - 56
24-03-2018Onze Gezellen VSE 1BV Amsterdam VSE 1Onze Gezellen Sporthal80 - 54
07-04-2018BV Amsterdam VSE 1The Challengers VSE 1Van Hogendorphal49 - 70
21-04-2018BV Amsterdam VSE 1VBC Akrides VSE 1Van Hogendorphal59 - 70