Welkom bij BVA

De gezelligste club van Amsterdam

Veilig Sporten

Op woensdag 7 februari a.s. organiseert BV Amsterdam samen met de NBB een informatie-avond over een Veilig Sportklimaat.
Deze avond is bedoeld voor alle trainers, coaches, teamvertegenwoordigers, bestuursleden en belangstellende BVA leden.

Tijdens deze avond zal worden verteld over alle zaken dit item betreffende.

Tevens kunnen we kennismaken met de 2 vertrouwenspersonen van de vereniging.

Aanmelden: leden@bvamsterdam.nl

Teamfotograaf gezocht

Wie kan er van de teams een leuke kwalitatief goede teamfoto maken?
Opnamemoment voor of na een wedstrijd op zaterdag.

mail naar:   leden@bvamsterdam.nl

We gaan werken met het digitale wedstrijdformulier

Ook BV Amsterdam is inmiddels overgegaan op het digitale wedstrijdformulier.
Dus de papieren sheets zijn binnenkort geschiedenis. Voorlopig moeten we echter nog wel even zowel met tablet als met het papieren sheet werken.

Hoe werkt het:

Onderstaand een link voor
de coach
de scheidsrechter voor de wedstrijd
de “schrijver” over het invullen van de sheet
plus 2 extra uitlegverhalen van 2 verenigingen. Vooral de onderste instructiefilm is zeer handig voor de tafelaars.

 

Bestudeer deze goed.

www.basketball.nl/nbb-organisatie/nieuws/sportlink

8 en 10 januari 2018 Oliebollentoernooi

Het nieuwe jaar zal weer worden gestart met het traditionele  BVA Oliebollentoernooi.
Er zal weer worden gespeeld in 3 leeftijdsgroepen:

Op maandag 8 januari van 17.00 uur tot 20.15 uur voor:
Alle leden jongens en meisjes U14, U16, U18, en Meisjes U20.

Op maandag 8 januari vanaf 20.15 uur voor:
Alle leden Jongens U20, Dames, Heren, Senioren, Recreanten, Veteranen en Vrijwilligers.

Op woensdag 10 januari van 17.00 uur tot 19.00 uur voor:
Alle U08, U10 en U12 kinderen.

Het is weer de bedoeling om in mixteams korte wedstrijden te spelen. Ieder team speelt in een zelf meegenomen T-shirt in de kleur van het team.

Overzicht teams, het overzicht hangt ook aan het mededelingenbord in de Van Hogendorphal.

Pagina 1 van 41234

Thuiswedstrijden

zaterdag 27 januari, 2018
Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
13:15 1 Zaaldienst: Dana Blekkenhorst en Chun Wang
14:00 1 Meisjes U16 K.T.C. V 16 1
  • Audrey Overgaauw
  • Emma Kruijswijk
Ouders Eklou, Benninghaus en Deul
14:00 2 Jongens U20-1 (2de divisie) BV Groningen M20 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
4 speelster Dames 2
14:00 3 Mix U12-3 BC Triple Threat X12 2
  • Sarah Franken
  • Martina Fricano
Ouders Azul, Berkvens en van der Wiel
16:00 1 Heren 3 (2de klasse A) BC Schrobbelaar MSE 1
  • Falke Boskaljon
  • Wenzel Neumann
3 spelers MU20 1
16:00 2 Dames 2 (1e klasse A) JBC/Noorderhaven VSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
4 spelers MU20 1
16:00 3 Mix U12-2 Windmills X12 1
  • Rowan Haring
  • Kamil Yildirim
Ouders Tellegen Mananes, Moinat en Crowley
17:45 1 Jongens U18-1 BV Early Bird M18 1
  • Douwe Driehuis
  • Jonas Rothmund
Ouders Yildirim, Brouwer en Buitenhuis
17:45 2 Heren 2 (1e klasse A) Volendam MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
4 spelers uit Heren 3
17:45 3 Jongens U14 3 K.T.C. X14 2
  • Jurjen van Gent
  • Matthijs Lans
Ouders Bencina, Sondervan en Kranenburg
19:45 1 Heren 4 (2de klasse B) Racing Beverwijk MSE 2
  • Jens Blijleven
  • Chun Wang
3 spelers Heren 2
19:45 2 Heren 1 (2de divisie) BS Leiden MSE 3
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
4 spelers Heren 2
19:45 3 Jongens U18-2 Rebound'84 M18 1
  • Diederik Kales
  • Daan Alvering
Ouders Kowalchuk, Tesser en Jenkins