Welkom bij BVA

De gezelligste club van Amsterdam

Ken jij de spelregels?

Alle wedstrijdspelende leden vanaf 14 jaar moeten in het bezit zijn van een Spelregelbewijs.

Op de website www.basketballmasterz.nl kun je de spelregels en allerlei spelsituaties bekijken en oefenen.

Wil je je zelf testen of je de spelregels beheerst? Doe dan de test.

Denk je dat je alles onder de knie hebt?
Meld je dan om het Spelregelbewijs te halen.

Aanmelden

Veel succes!!!

Jongens U20

Ben jij een jongen en gewend op hoog niveau te spelen?
Bij ons team U20, dat speelt in de 2e divisie, zijn nog een paar mogelijkheden om ingepast te worden.

mail naar: leden@bvamsterdam.nl

Er is nog plek voor een paar enthousiaste dames als recreant

De teams lopen al aardig vol voor komend seizoen.

Op dit moment is er nog plek voor een paar enthousiaste dames die een of twee keer per week trainen met de Dames Recreanten.

Er is nog plek op maandag (1 dag per week trainen).
En op maandag en woensdag (2 dagen per week trainen).

Mail naar: leden@bvamsterdam.nl

Pagina 1 van 3123

Thuiswedstrijden

zaterdag 23 september, 2017
Tijd Veld Team Tegenstander Scheidsrechter(s) Jurytafel
11:45 1 Zaaldienst: Gerard Herts en...............
12:00 2 Jongens U14-1 (2e divisie) Blauw-Wit M14 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
Ouders Kleyhorst en Vegter + 24 sec. operator
14:00 1 Jongens U14-2 De Hoppers X14 1
  • Tim Damstra
  • Jurre Zwinkels
Ouders Biekman en Helmer
14:00 2 Jongens U20-1 (2de divisie) MBCA Amstelveen M20 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
2 spelers Heren 2 + 24 sec.operator
14:00 3 Mix U12-1 MBCA Amstelveen X12 2
  • Joost Paulides
  • Dusko Radunovic
Ouders Schumm en Blankert
16:00 1 Jongens U18-2 K.T.C. M18 2
  • Falke Boskaljon
  • Laura Huijts
Ouders Verhoeff en Kowalchuk
16:00 2 Heren 2 (1e klasse A) The Challengers MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
2 spelers uit M20-1 plus 24 sec. operator
16:00 3 Jongens U14 3 Landslake Lions X14 2
  • Wenzel Neumann
  • Troy de Bruijn
Ouders Bevers en Oord
17:45 1 Heren 4 (2de klasse B) BC Schrobbelaar MSE 2
  • Tommie Devilee
  • Doeke Bijlmakers
2 spelers Heren 3
17:45 2 Dames 2 (1e klasse A) U.S. VSE 3
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
2 spelers Heren 2 plus 24 sec. operator
17:45 3 Jongens U16-2 JBC Noorderhaven M16 1
  • Ron Groenendal
  • Eva Oele
Ouders Bishay en Visje
19:30 1 Meisjes U18 U22 JBC Noorderhaven V22 1
  • Gemma Koelmans
  • Esther Sytsma
Ouders Yildirim en Hanouche
19:30 2 Heren 1 (2de divisie) BV de Zaaier Sphinx MSE 1
  • Bondsscheidsrechters
  • Bondsscheidsrechters
2 spelers Heren 4 plus 24 sec. operator
19:30 3 Heren 3 (2de klasse A) BV Aalsmeer MSE 1
  • Marlo Shepherd
  • Rieks Dekker
2 spelers Heren 4